تعمیر کولر گازی کریر

تعمیر کولر گازی کریر همواره از دغدغه های افراد می باشد. این دستگاه از سیستم های سرمایشی و گرمایشی محبوب و پر طرفدار در بین افراد می بوده و در زندگی آن ها نقش پر رنگی را ایفا می کند و در صورت خرابی و بروز مشکل باعث اختلال در عملکرد سرمایشی شده و آرامش افراد از بین می رود.

نمایندگی تعمیر کولر گازی کریر در تهران

سپردن تعمیرات کولر گازی کریر به دست افراد غیر حرفه ای ممکن است موجب آسیب وارد شدن به دیگر قسمت های کولر گازی و در نتیجه افزایش هزینه های تعمیر شود. بنابراین بهتر است تعمیرات به دست افراد حرفه ای سپرده تا علاوه بر بهبود در عملکرد کولر در هزینه های شما نیز صرفه جویی شود. چنانچه جهت تعمیر کولر گازی خود به افراد حرفه ای نیاز داشتید کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا متخصصین ما در نزدیک ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

side by side repairmanل2

کارشناسان متخصص

تمامی تکنسین های فعال در مرکز ایرانیان سرویس، با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید همراه آماده ارائه خدمات به نحو احسنت به مشتریان محترم می باشند.

rocket icon blue 2

خدمات فوری

ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به همشهریان محترم تهرانی در کلیه مناطق 22گانه شهر تهران به دلیل داشتن شعب و متخصصان کاربلد در این مناطق و آمادگی جهت اعزام به محل.

money icon blueد2

تعرفه های منصفانه

با توجه به بهره مندی از کارشناسان کاربلد و متخصص در زمینه تعمیرات انواع پکیج و کولر گازی، کلیه خدمات در جهت سرویس و یا تعمیر قطعات می باشد، نه تعویض آنها.

توجه داشته باشید برای دسترسی سریع و راحتر مشتریان عزیز به خیلی از صفحات ما میتوانند بر روی هر کدام از گزینهای زیر کلک کرده تا صفحه سایت برند مورد نظر خود را باز نماید.

برندهای پکیج های دیواری که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

 تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

 تعمیر و سرویس پکیج فرولی

 تعمیر و سرویس پکیج آریستون

 تعمیر و سرویس پکیج تاچی

 تعمیر و سرویس پکیج مرکوری

 تعمیر و سرویس پکیج بوش

 تعمیر و سرویس پکیج لورچ

 تعمیر و سرویس پکیج ایمرگاس

 تعمیر و سرویس پکیج بیتا

 تعمیر و سرویس پکیج والترو

 تعمیر و سرویس پکیج لامبرت

 تعمیر و سرویس پکیج باکسی

 تعمیر و سرویس پکیج نوتا

 تعمیر و سرویس پکیج ناوین

 تعمیر و سرویس پکیج دمراد

 تعمیر و سرویس پکیج اخگر

 

برندهای کولر گازی که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تراست

 

تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

 

تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال

 

تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوپیشی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تی سی ال

 

تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هایر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی مک کوی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی اکسون

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تک وود

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هایسنس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی پاناسونیک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی گری

 

تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور

 

تعمیر و سرویس کولر گازی بوتان

 

تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هیتاچی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کریر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 

تعمیر و سرویس کولر گازی ترنشک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی وست پوینت

 

تعمیر و سرویس کولر گازی مدیا

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کن وود

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کین الکتریک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی گالانز

 

تعمیر و سرویس کولر گازی بوش

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تاچی ایر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی زیمنس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی آرچلیک

 

 

 

معرفی قطعات کولر گازی کریر

کولر گازی دارای اجزای بسیاری است که در زیر به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

کمپرسور
کمپرسور از مهم ترین اجزای کولر گازی می باشد. این قطعه مانند قلب کار کرده و وظیفه اکسیژن رسانی به دیگر قسمت های کولر گازی را بر عهده دارد. کمپرسور گاز را فشرده کرده و باعث کاهش دما شده و در نتیجه سبب خنک شدن هوای اطراف می شود. در صورت بروز مشکل در این قطعه می توند کولر شما خاموش شود و در صورتی که آن را روشن کرده و بلافاصله پس از آن خاموش شد و یا صدایی به گوش شما رسید این احتمال وجود درد مکپرسور شما جام کرده باشد و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.

رله استارت
کمپرسورهای کولر گازی جهت شروع به کار احتیاج به یک راه انداز و یا هان رله دارند. رله استارت باعث بهتر کار کردن کمپرسور می شود. در صورتی که این قطعه دچار خرابی شود کمپرسور همچنان کار کرده و خاموش نمی شود و نیاز است این قطعه را با نمونه مشابه خود تویض نمود.

کندانسور کولر گازی
کندانسور یک قطعه کمکی برای کمپرسور بوده و هوای گرم داخل را به بیرون هدایت می کند. این قطعه از جنس مس یا فولاد بوده و قادر به تحمل ضربات شدید و فشارهای بالا می باشد.

برد الکترونیکی
برد الکترونیکی کولر گازی حکم مغز دستگاه را داشته و کنترل قسمت های دستگاه بر عهده این قطعه می باشد. از وظایف برد الکترونیکی می توان به روشن و خاموش کردن موتور، فن بیرونی، فن داخلی، کمپرسور و … اشاره کرد.

اواپراتور
این قطعه مجموعه ای از صفحات آلومینیومی مشبک لوله های مسی است که در داخل دستگاه واقع شده و محل دفع هوای گرم و خنک سازی هوا می باشد.

گاز مبرد
گاز مبرد با گرفتن هوای گرم اطراف در قسمت اوپراتور دستگاه از حالت مایع به گاز تبدیل شده و در قسمت کندانسور با پس دادن گرما دوباره تبدیل به حالت مایع می شود.

فیوز حرارتی
فیوز حرارتی مثل فیوزهای معمولی جهت قطع جریان مدار کاربرد دارند با این فرق که فیوزهای معمولی در صورتی مدار را قطع می کنند که جریان اضافه وارد مدار شود ولی فیوزهای حرارتی در صورت تجاوز گرما از یک دمای مشخص مدار را قطع می کند.

سنسور کولر گازی
این سنسور نقش مهمی را در کولرهای گازی بر عهده دارد. برد به وسیله سنسور از مقدار دمای لوله ها و یا هوای اطراف باخبر شده و بر اساس آن فرمان صادر می کند.

خازن کولر گازی
خازن دو صفحه موازی فلزی است که در بین آن ها لایه ای از عایق و یا هوا وجود دارد. این قطعه خازن های انرژی الکتریکی را حفظ کرده و همراه با مقاومت ها، در مدارات تایمینگ کاربرد دارد.

مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی ایرانیان سرویس

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس انواع کولر گازی کریر در تهران

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

خرابی در قطعات کولر گازی کریر

پریدن فیوز هنگام روشن شدن کولر گازی
فن ها در حال کار کردن بوده ولی به صورت ناگهانی فیوز می پرد. در این صورت ممکن است مشکل از سیم پیچی ها و یا قفل شدن کمپرسور باشد و باید به وسیله یک تعمیر کار حرفه ای مشکل برطرف شود.


روشن و خاموش شدن خودکار کولر گازی
در برخی مواقع کولر گازی شما به صورت خودکار بدون آن که بر روی تایمی تنظیم کرده باشید، روشن و خاموش می شود. دلیل این مشکل می تواند اتصال در سیم پیچی ها باشد که برای رفع آن ابتدا باید سیم پیچی ها را بررسی کرده و سیمی که دچار اتصالی شده را بیابید و آن را تعویض نمایید.


برفک زدن روی کولر گازی
در صورت مشاهده برفک بر روی لوله های کندانسور و یا دستگاه، می تواند مشکل کثیف بودن فیلترها و یا کاهش مقدار شارژ گاز دستگاه باشد و برای رفع آن باید ابتدا فیلترها را از آلودگی ها پاک کرده و در صورتی که مشکل همچنان پا برجا بود، مشکل جدی تر بوده و باید از یک متخصص کمک بگیرید.


صدای غیر معمول کولر گازی
در صورتی که کولر شما دچار صداهای غیر معمول شد و یا لرزش داشت، می تواند مشکل از یوتیت خارجی، یونیت داخلی و یا کندانسور باشد که برای رفع این مشکل، لازم است پنل و یا کندانسور را تعمیر و یا تعویض نمایید.


روشن نشدن کولر گازی
در صورتی که کولر گازی شما روشن نمی شود یکی از مشکلات آن می تواند خرابی ترموستات و یا درست کالیبره نشدن آن باشد. برای تشخیص و رفع این مشکل بهتر است با یک متخصص مشورت کنید.


باد گرم زدن کولر گازی
اگر کولر گازی شما باد گرم می زند می تواند علت های زیادی داشته که در این قسمت به شرح مهم ترین آن ها می پردازیم.
✔ پنل داخلی نیاز به سرویس شدن دارد.
✔ فیلتر داخلی پنل کولر مسدود شده است.
✔ موتور فن و یا فن کولر گازی سوخته است.
✔ مقدار گاز کولر گازی کم شده است.
✔ کمپرسور کولر گازی خراب می باشد.
✔ ترموستات کولر گازی خراب شده است.
✔ مسیر لوله های کولر دچار شکستگی شده و یا مسدود می باشد.
✔ ریموت کولر گازی باید به طور صحیح تنظیم شود.
✔ و یا برد الکترونیکی آن خراب شده است.
✔ در مواقعی که با این مشکل مواجه شدید به شما پیشنهاد می کنیم از یک متخصص کمک بگیرید.


نشتی آب داخلی کولر گازی
در صورتی که کولر گازی شما از داخل شروع به ریزش آب کرد، می تواند مشکل مسدود شدن لوله های آب ورودی باشد که برای رفع آن باید مشکل را برطرف کرده و راه آب را باز نمایید. در صورتی که مشکل برطرف نشد امکان دارد لوله ها پوسیده شده و نیاز به تعویض دارد.


نشتی آب بیرونی کولر گازی
در صورتی که نشت آب از قسمت بیرونی کولر گازی رخ دهد ممکن است فیلترها کثیف شده و باید آن را از دستگاه جدا کرده و به طور دقیق آن را تمیز نمایید.


نشتی آب هنگام خاموش بودن کولر گازی
اگر فیلتر کولر شما کثیف شده باشد و یا خنک کننده دستگاه شما در حال اتمام باشد این امکان وجود دارد که کولر شما در هنگام کار کردن یخ بزند و پس از خاموش کردن دستگاه یخ ها ذوب شده و آب چکه می کند. در صورتی که با تمیز کردن فیلتر این مشکل حل نشد بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید.


خاموش نشدن کولر گازی
در صورتی که کولر گازی شما خاموش نمی شود ممکن است سنسور از جای خود خارج شده باشد و باید آن را در جای مشخص خود قرار دهید. اگر سنسور در جای خود قرار داشت، ممکن است مشکل از کنترل های الکترونیکی و یا ترموستات کولر شما باشد و با توجه به حساسیت این قطعات باید تعمیر آن را به یک متخصص بسپارید.


کار نکردن فن داخلی کولر گازی
چنانچه فن داخلی کولر شما از کار افتاده باشد ممکن است چیزی در فن شما گیر کرده و باید آن را برطرف نمایید. در صورتی که با تمیزی فن و فیلتر مشکل برطرف نشد، مسیر خنک کننده و کویل اوپراتور دچار یخ زدگی شده باشد وباید صبر کنید تا یخ ها کاملا آب شده و سپس فن را چک کنید و در صورتی که مشکل همچنان پا برجا بود می تواند موتور دستگاه و یا تسمه های داخلی آن دچار مشکل شده باشد و باید به یک متخصص ارجاع داده شود.


کار نکردن فن خارجی کولر گازی
در صورتی که فن خارجی کولر شما نمی چرخد، ابتدا فیوز و جعبه برق را بررسی کرده و در صورتی که مشکلی نداشت، فن را به وسیله یک تکه چوب تکان داده تا فن شما شروع به کار کند. در صورتی که همچنان مشکل حل نشد، کولر را خاموش کرده و با یک تعمیر کار تماس بگیرید زیرا در صورت کار کردن کولر ممکن است کمپرسور کولر شما بسوزد.


کار کرد دستگاه بیرونی در هنگام خاموش شدن کولر گازی
در صورتی که شما کولر گازی خود را خاموش کرده اید ولی سیستم بیرونی همچنان در حال کار کردن است این امکان وجود دارد که رله فرمان کمپرسور دچار اتصالی شده باشد و لازم است اتصالی را برطرف کرده و در صورت عدم امکان آن را تعویض نمایید.


کار نکردن دور تند کولر گازی
اگر کولر گازی شما روی دور کند کار می کند ولی روی دور تند قادر به کار کردن نمی باشد، می تواند کلید دور تند کولر دچار مشکل شده باشد و باید تعویض شود و یا رابط بین دور تند و کلید آن دچار اتصالی شده باشد.


اتاق شما به هوای دلخواه رسیده ولی خاموش نمی شود
در صورتی که هوای اتاق از خنکای دلخواه شما فرا تر رفته است ممکن است ترموستور از جای خود خارج شده و لازم است آن را بر سر جای خود قرار دهید در غیر این صورت خراب شده و باید آن را تعویض کنید. از دیگر دلایل این مشکل، می تواند عدم تنظیم صحیح تایمر کولر شما باشد و نیاز است آن را مطابق با دفترچه راهنما تنظیم نمایید.


خاموش شدن ناگهانی کولر گازی
در صورتی که کولر گازی شما به طور ناگهانی خاموش شود ممکن است ترموستات کولر دچار مشکل شده باشد و برای رفع آن باید ترموستات را تعویض نمایید. از علت های دیگر خاموش شدن ناگهانی کولر گازی، خرابی برد می باشد. در صورتی که برد شما دچار مشکل شده باشد بهتر است تعمیر و یا تعویض آن را به یک متخصص بسپارید.


سرد نبودن باد کولر گازی
خنک نبودن باد کولر گازی می تواند دلایل متعددی داشته باشد که از جمله رایج ترین آن ها، تنظیم نبودن کولر می باشد و نیاز است آن را به وسیله ریموت کولر تنطیم نمایید.از دیگر دلایل سرد نبودن باد کولر گازی، کثیفی پنل داخل کولر می باشد و نیاز است تا آن را به صورت کامل تمیز نمایید. به طور خلاصه کولر گازی از آن دسته لوازمی است که باید مرتب سرویس شود تا از بروز مشکل جلوگیری کرده و باعث بهبود عملکرد آن شود.


مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی ایرانیان سرویس

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس انواع کولر گازی کریر در تهران

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

نصب کولر گازی کریر

جهت نصب کولر گازی ابتدا لازم است محل نصب را مشخص کند. این محل باید دارای فضای مناسب باشد.  بهتر است مراحل نصب به دست افراد حرفه ای صورت گرفته تا در آینده خطر آفرین نباشد. چنانچه جهت نصب کولر گازی خود به افراد حرفه ای نیاز دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نموده تا متخصصین ما مراحل نصب را به بهترین شکل انجام داده و ایمنی شما را تضمین کنند.

سرویس کولر گازی کریر

گاهی ممکن است شل شدن یک پیچ باعث رساندن آسیب های جدی به کولر گازی شما شوند و سرویس دستگاه از بروز این قبیل مشکلات جلوگیری کرده و باعث کاهش هزینه های شما می شوند. بنابراین بهتر است کولر گازی حداقل سالی یک مرتبه سرویس شوند تا باعث بهبود در عملکرد و افزایش عمر دستگاه شما شوند. چنانچه شما نیز جهت سرویس کولر گازی خود به دنبال یک سرویسکار قابل اعتماد هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 کدهای خطا یا ارورهای کولر گازی کریر

کدهای خطا کولر گازی کریر واحد داخلی

ارور E0 کولر گازی کریر

علت ارور E0 کولر گازی کریر: پارامتر EEPROM واحد داخلی دچار مشکل شده است.

 

ارور E1 کولر گازی کریر

علت ارور E1 کولر گازی کریر: خطا در ارتباط واحدهای داخلی / بیرونی رخ داده است.

 

ارور E3 کولر گازی کریر

علت ارور E3 کولر گازی کریر: سرعت فن داخلی از کنترل خارج شده است

ارور E4 کولر گازی کریر

علت ارور E4 کولر گازی کریر: سنسور دمای اتاق اتاق T1 مدار باز یا اتصال کوتاه شده است.

 

ارور E5 کولر گازی کریر

علت ارور E5 کولر گازی کریر: سنسور دمای کویل تبخیر کننده T2 مدار باز یا اتصال کوتاه شده است.

 

ارور EC کولر گازی کریر

علت ارور EC کولر گازی کریر: تشخیص نشتی مبردها

 

ارور F1 کولر گازی کریر

علت ارور F1 کولر گازی کریر: سنسور دمای محیط بیرونی T4 مدار باز یا اتصال کوتاه شده است.

 

ارور F2 کولر گازی کریر

علت ارور F2 کولر گازی کریر: سنسور دما کویل کندانسور T3 مدار باز یا اتصال کوتاه شده است.

 

ارور F3 کولر گازی کریر

علت ارور F3 کولر گازی کریر: سنسور دمای تخلیه کمپرسور T5 مدار باز یا اتصال کوتاه شده است.

 

ارور F4 کولر گازی کریر

علت ارور F4 کولر گازی کریر: پارامتر EEPROM واحد بیرونی دچار مشکل شده است.

 

ارور F5 کولر گازی کریر

علت ارور F5 کولر گازی کریر: سرعت فن بیرونی خارج از کنترل خارج شده است.

 

ارور P0 کولر گازی کریر

علت ارور P0 کولر گازی کریر: عملکرد نادرست IPM یا حفاظت جریان بیش از حد قوی IGBT.

 

ارور P1 کولر گازی کریر

علت ارور P1 کولر گازی کریر: حفاظت ولتاژ بالا یا حفاظت ولتاژ پایین.

 

ارور P2 کولر گازی کریر

علت ارور P2 کولر گازی کریر: حفاظت دما بالا کمپرسور.

 

ارور P4 کولر گازی کریر

علت ارور P4 کولر گازی کریر: خطای درایو کمپرسور اینورتر.

 

ارور P5 کولر گازی کریر

علت ارور P5 کولر گازی کریر: مد ناسازگاری و کشمکش.

 

ارور P6 کولر گازی کریر

علت ارور P6 کولر گازی کریر: حفاظت ولتاژ کمپرسور.

 

کدهای خطا کولر گازی کریر واحد بیرونی

ارور E0 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای E0 کولر گازی کریر: عملکرد نادرست EEPROM بیرونی.

 

ارور E2 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای E2 کولر گازی کریر: خطا در ارتباط واحدهای داخلی / بیرونی رخ داده است.

 

ارور E3 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای E3 کولر گازی کریر: عملکرد نادرست ارتباطی بین برد IPM و برد اصلی بیرونی.

 

ارور E4 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای E4 کولر گازی کریر: سنسور دما واحد بیرونی مدار باز یا اتصال کوتاه شده است.

 

ارور E5 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای کولر گازی کریر: حفاظت ولتاژ

 

ارور E8 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای E8 کولر گازی کریر: عملکرد نادرست سرعت فن بیرونی.

 

ارور F1 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای F1 کولر گازی کریر: پریز کویل واحد داخلی سنسور دما یا کانکتور سنسور شماره A معیوب است.

 

ارور F2 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای F2 کولر گازی کریر: پریز کویل واحد داخلی سنسور دما یا کانکتور سنسور شماره B معیوب است.

 

ارور F3 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای F3 کولر گازی کریر: پریز کویل واحد داخلی سنسور دما یا کانکتور سنسور شماره C معیوب است.

 

ارور F4 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای F4 کولر گازی کریر: پریز کویل واحد داخلی سنسور دما یا کانکتور سنسور شماره D معیوب است.

 

ارور F5 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای F5 کولر گازی کریر: پریز کویل واحد داخلی سنسور دما یا کانکتور سنسور شماره E معیوب است.

 

ارور P1 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای P1 کولر گازی کریر: حفاظت فشار بالا دچار اشکال شده است.

 

ارور P2 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای P2 کولر گازی کریر: حفاظت فشار پایین دچار اشکال شده است

 

ارور P3 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای P3 کولر گازی کریر: حفاظت جریان کمپرسور دچار مشکل شده است.

 

ارور P4 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای P4 کولر گازی کریر: حفاظت دمای کمپرسور دچار مشکل شده است.

 

ارور P5 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای P5 کولر گازی کریر: حفاظت دما بالا کندانسور دچار مشکل شده است.

 

ارور P6 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای P6 کولر گازی کریر: حفاظت ماژول IPM دچار مشکل شده است.

 

تابع چک کردن کولر گازی کریر واحد بیرونی

00: صفحه نمایش نرمال

01: تعداد واحد های داخلی در ارتباط خوب

02: مد کارکرد واحد بیرونی

03: ظرفیت واحد داخلی A

04: ظرفیت واحد داخلی B

05: ظرفیت واحد داخلی C

06: ظرفیت واحد داخلی D

07: ظرفیت واحد داخلی E

08: کد تقاضای ظرفیت واحد داخلی A

09: کد تقاضای ظرفیت واحد داخلی B

10: کد تقاضای ظرفیت واحد داخلی C

11: کد تقاضای ظرفیت واحد داخلی D

12: کد تقاضای ظرفیت واحد داخلی E

13: کد تقاضای ظرفیت اصلاحی کل واحد های داخلی

14: فرکانس هدف مربوط به کل تقاضای ظرفیت اصلاحی واحدهای داخلی

15: فرکانس هدف بعد از محدودیت فرکانسی

16: ارسال فرکانس هدف به تراشه کنترلی کمپرسور

17: دمای خروجی تبخیر کننده واحد داخلی A

18: دمای خروجی تبخیر کننده واحد داخلی B

19: دمای خروجی تبخیر کننده واحد داخلی C

20: دمای خروجی تبخیر کننده واحد داخلی D

21: دمای خروجی تبخیر کننده واحد داخلی E

22: دمای اتاق واحد داخلی A

23: دمای اتاق واحد داخلی B

24: دمای اتاق واحد داخلی C

25: دمای اتاق واحد داخلی D

26: دمای اتاق واحد داخلی E

27: دمای تبخیر کننده واحد داخلی A

28: دمای تبخیر کننده واحد داخلی B

29: دمای تبخیر کننده واحد داخلی C

30: دمای تبخیر کننده واحد داخلی D

31: دمای تبخیر کننده واحد داخلی E

32: دماسنج لوله کندانسور (T3)

33: دمای هوای بیرونی (T4)

34: دمای تخلیه کمپرسور (Tp)

35: مقدار جریان AD

36: مقدار ولتاژ AD

37: زاویه باز EEV برای واحد داخلیA

38: زاویه باز EEV برای واحد داخلی B

39: زاویه باز EEV برای واحد داخلی C

40: زاویه باز EEV برای واحد داخلی D

41: زاویه باز EEV برای واحد داخلی E

42: نماد محدودیت فرکانس

43: مقدار میانگین T2

44: سرعت فن بیرونی

45: آخرین خطا یا کد حفاظت

 

نکات تعمیر کولر گازی کریر

1- پس از سرویس دهی، دکمه [Θ] را برای بازگشت به حالت عادی فشار دهید.

2- پس از تعمیر و نگهداری توسط کدهای خطا، تغذیه برق را خاموش کنید و مجدداً تغذیه برق دستگاه را روشن کنید بنابراین حافظه میکروکامپیوتر به وضعیت اولیه باز گردانده می شود. اگرچه، کدهای بررسی پاک نمی شوند حتی اگر منبع تغذیه خاموش شده است زیرا آنها در حافظه ثابت ذخیره می شوند.

ارور 0C کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 0C  کولر گازی کریر: سنسور دمای اتاق اتصال کوتاه یا قطع شده است (سنسور TA)

 

ارور 0d کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 0d کولر گازی کریر: خارج شدن از محل، اتصال کوتاه یا انقطاع از سنسور مبدل حرارتی (سنسور TC)

 

ارور 11 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 11 کولر گازی کریر: قفل فن داخلی یا مشکل در مدار فن داخلی

 

ارور 12 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 12 کولر گازی کریر: مشکل در بردهای P.C. داخلی

 

ارور 04 کولر گازی کریر

 علت ارور و رفع کد خطای 04 کولر گازی کریر:سیگنال سریال بازگشتی از عملیات آغاز شده به سمت واحد داخلی ارسال نمی شود.

(1) سیم کشی کابل اتصال دهنده معیوب است (2) عملیات ترمو کمپرسور. کمبود گاز و نشتی گاز وجود دارد.

 

ارور 05 کولر گازی کریر

 علت ارور و رفع کد خطای 05  کولر گازی کریر: سیگنال دستورالعمل اجرایی به طرف بیرونی ارسال نمی شود.

ارور 14 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 14 کولر گازی کریر: مدار محافظ جریان بیش از حد اینورتر عمل می کند. (زمان کوتاه)

ارور 16 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 16 کولر گازی کریر: خطا یا اتصال کوتاه مدار تشخیص موقعیت بین سیم پیچ های کمپرسور

ارور 17 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 17 کولر گازی کریر: در مدار تشخیص جریان خطا رخ داده است

ارور 18 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 18 کولر گازی کریر: سنسور دمای بیرونی از محل خراج شده است، قطع یا اتصال کوتاه شده است.

ارور 19 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 19 کولر گازی کریر: قطع یا اتصال کوتاه سنسور دمای تخلیه

ارور 1A کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 1A کولر گازی کریر: در سیستم درایو فن بیرونی خطا رخ داده است.

ارور 1B کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 1B کولر گازی کریر: در سنسور دمای مبدل حرارتی بیرونی خطا رخ داده است.

ارور 1C کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 1C کولر گازی کریر: در خروجی درایو کمپرسور خطا رخ داده است. خطا و خرابی کمپرسور (قفل شدن، گم شدن، و غیره)

ارور 07 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 07 کولر گازی کریر: سیگنال سریال بازگشتی ارسال می شود هنگامی که عملیات شروع می شود اما آن از نیمه راه ارسال نمی شود.

ارور 1d کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 1d کولر گازی کریر: کمپرسور چرخانده نمی شود.

ارور 1E کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 1E کولر گازی کریر: دمای تخلیه بیش از 117 درجه سانتیگراد

ارور 1F کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 1F کولر گازی کریر: کمپرسور خراب شده است.

 

کدهای خطا کولر گازی کریر مدل X-Power: واحد بیرونی کولر گازی

ارور 1 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 1 کولر گازی کریر: سنسور مبدل حرارتی (TE) دچار خطا شده است.

 

ارور 2 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 2 کولر گازی کریر: سنسور مکش (TS) دچار خطا شده است.

ارور 3 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 3 کولر گازی کریر: سنسور تخلیه گاز داغ (TD) دچار خطا شده است.

ارور 4 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 4 کولر گازی کریر: حفاظت فشار بالا دچار خطا شده است.

ارور 5 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 5 کولر گازی کریر: سنسور دمای هوا بیرونی (TO) دچار خطا شده است.

ارور 6 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 6 کولر گازی کریر: موتور فن DC بیرونی دچار خطا شده است.

ارور 7 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 7 کولر گازی کریر: خطای ارتباطی بین IPDU رخ داده است.(توقف غیر عادی)

ارور 8 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 8 کولر گازی کریر: عملیات پخش فشار بالا

ارور 9 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 9 کولر گازی کریر: در دمای تخلیه خطایی رخ داده است و دمای گاز داغ خیلی بالا است.

ارور 10 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 10 کولر گازی کریر: در EEPROM خطا رخ داده است.

ارور 11 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 11 کولر گازی کریر: خطای ارتباطی بین IPDU (بدون توقف غیر عادی)

ارور 12 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 12 کولر گازی کریر: حفاظت اتصال کوتاه  G-Trرخ داده است.

ارور 13 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 13 کولر گازی کریر: خطا در مدار تشخیص رخ داده است.

ارور 14 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 14 کولر گازی کریر: در سنسور جریان خطا رخ داده است.

ارور 15 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 15 کولر گازی کریر: در قفل کمپرسور خطا رخ داده است.

ارور 16 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 16 کولر گازی کریر: کمپرسور کولر گازی کریر خراب شده است.

 

واحد داخلی کولر گازی کریر

ارور 2 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 2 کولر گازی کریر: پمپ یا تخلیه آب خراب شده است.

ارور 3 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 3 کولر گازی کریر: در سنسور هوای اتاق واحد داخلی خطا رخ داده است.

ارور 4 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 4 کولر گازی کریر: در سنسور کویل Tc واحد داخلی خطا رخ داده است.

ارور 10 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 10 کولر گازی کریر: در نرم افزار واحد داخلی خطا رخ داده است (EEPROM خراب شده است).

ارور 12 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 12 کولر گازی کریر: خطای نرم افزار واحد داخلی (آدرس/ منطقه خراب شده).

ارور 14 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 14 کولر گازی کریر: از دست دادن سیگنال از CDU.

ارور 15 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 15 کولر گازی کریر: سنسور کویل Tcj واحد داخلی دچار خطا شده است.

ارور 18 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 18 کولر گازی کریر: جعبه کنترل واحد بیرونی دچار خطا شده است (حفاظت اتصال کوتاه G-Tr)

ارور 20 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 20 کولر گازی کریر: مدار تشخیص موقعیت دچار خطا شده است.

ارور 21 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 21 کولر گازی کریر: سنسور جریان واحد بیرونی دچار خطا شده است.

ارور 22 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 22 کولر گازی کریر: سنسور مبدل حرارتی واحد بیرونی دچار خطا شده است.

ارور 23 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 23 کولر گازی کریر: سنسور دمای تخلیه واحد بیرونی دچار خطا شده است.

ارور 24 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 24 کولر گازی کریر: فن واحد بیرونی دچار خطا شده است.

ارور 26 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 26 کولر گازی کریر: در دیگر واحدهای بیرونی خطا رخ داده است.

ارور 27 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 27 کولر گازی کریر: کمپرسور واحد بیرونی قفل شده است.

ارور 28 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 28 کولر گازی کریر: در تخلیه دما واحد بیرونی خطا رخ داده است.

ارور 29 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 29 کولر گازی کریر: کمپرسور واحد بیرونی خراب شده است.

ارور 31 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای 31 کولر گازی کریر: فشار و دمای بالا واحد بیرونی رها و آزاد شده است.

 

کدهای خطا کولر گازی AC کریر

ارور E1 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای E1 کولر گازی کریر: از بین رفتن ارتباط بین ترموستات CCC 2 و برد ماژول برق سیستم. LED کد خطای EI و شماره منطقه ای که ارتباط را از دست داده است، نمایش می دهد. هر منطقه اضافی که ارتباط از دست می دهد علاوه بر منطقه جریان چشمک می زند.

ارور E2 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای E2 کولر گازی کریر: سنسور دمای داخلی مدار باز یا خارج از محدوده شده است. تمام عملیات گرم، سرد و رطوبت گیر قفل خواهند شد. عملیات دستی فن ادامه خواهند یافت.

ارور E3 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای E3 کولر گازی کریر: سنسور دمای داخلی مدار باز یا خارج از محدوده شده است. تمام عملیات گرم، سرد و رطوبت گیر قفل خواهند شد. عملیات دستی فن ادامه خواهند یافت.

ارور E4 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای E4 کولر گازی کریر: سنسور دمای بیرونی مدار باز یا خارج از محدوده شده است(مدل های انتخابی). عملیات رطوبت گیر و پمپ حرارتی قفل خواهد شد. سیستم کولر گازی کریر، کوره حرارتی، نوار حرارتی و عملیات فن می تواند به کار کردن خود ادامه دهد.

ارور E5 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای E5 کولر گازی کریر: سنسور فریزر مدار باز یا خارج از محدوده شده است.

ارور E6 کولر گازی کریر

علت ارور و رفع کد خطای E6 کولر گازی کریر: سنسور رطوبت مدار باز  شده است(مدل ها را انتخاب کنید). تهویه مطبوع و رطوبت گیر قفل خواهد شد. پمپ حرارتی، کوره و فن می تواند به کار ادامه دهد.

تعمیرکار کولر گازی کریر

کولرها نیاز دارند هر شش ماه یک بار سرویس کامل شوند تا در صورتی که تکنسین متوجه نقص و یا مشکلی در دستگاه شدسریع آن را بر طرف سازد با این روش ایراد جدی تر متوجه دستگاه نخواهد شد، تعمیر کاران مرکز سرویس ایرانیان دارای مدارک فنی از آموزش فنی و حرفه ای هستند، در صورتی که کولر گازی شما دچار مشکل شد تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن ایراد را شناسایی و بر طرف می سازند.

 

هزینه تعمیر کولر گازی کریر

قیمت تعمیر کولر گازی تعرفه مشخصی نداشته و با توجه به نوع قطعه و میزان خرابی آن، موقعیت مکانی، دستمزد تکنسین و … تعیین می شود.

 

مرکز تعمیر کولر گازی و پکیج ایرانیان سرویس

مرکز سرویس ایرانیان دارای بیش از ۱۱ سال سابقه درخشان و مفید در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات انواع برندهای کولرگازی و پکیج های دیواری و به وسیله تکنسین های مجرب و متخصص در این زمینه موفق شده اند مشتریان زیادی را به خود جذب کنند.
چنانچه جهت نصب، سرویس و تعمیر اجاق گاز خود به دنبال افراد متخصص و قابل اعتماد هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا مهندسین ما در زمان تعیین شده به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی ایرانیان سرویس

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس انواع کولر گازی در تهران

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

برگه‌ها

درخواست آنلاین تعمیرات

برندهای پکیج های دیواری که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

 تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

 تعمیر و سرویس پکیج فرولی

 تعمیر و سرویس پکیج آریستون

 تعمیر و سرویس پکیج تاچی

 تعمیر و سرویس پکیج مرکوری

 تعمیر و سرویس پکیج بوش

 تعمیر و سرویس پکیج لورچ

 تعمیر و سرویس پکیج ایمرگاس

 تعمیر و سرویس پکیج بیتا

 تعمیر و سرویس پکیج والترو

 تعمیر و سرویس پکیج لامبرت

 تعمیر و سرویس پکیج باکسی

 تعمیر و سرویس پکیج نوتا

 تعمیر و سرویس پکیج ناوین

 تعمیر و سرویس پکیج دمراد

 تعمیر و سرویس پکیج اخگر

 

برندهای کولر گازی که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی

 تعمیر و سرویس کولر گازی تراست

 تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

 تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال

 تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوپیشی

 تعمیر و سرویس کولر گازی تی سی ال

 تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا

 تعمیر و سرویس کولر گازی هایر

 تعمیر و سرویس کولر گازی مک کوی

 تعمیر و سرویس کولر گازی اکسون

 تعمیر و سرویس کولر گازی تک وود

 تعمیر و سرویس کولر گازی هایسنس

 تعمیر و سرویس کولر گازی پاناسونیک

 تعمیر و سرویس کولر گازی گری

 تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 تعمیر و سرویس کولر گازی هیتاچی

 تعمیر و سرویس کولر گازی کریر

 تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 تعمیر و سرویس کولر گازی ترنش

Call Now Buttonتماس با ما