تعمیر کولر گازی پاناسونیک

تعمیر کولر گازی پاناسونیک همواره از دغدغه های افراد می باشد. این دستگاه از سیستم های سرمایشی و گرمایشی محبوب و پر طرفدار در بین افراد می بوده و در زندگی آن ها نقش پر رنگی را ایفا می کند و در صورت خرابی و بروز مشکل باعث اختلال در عملکرد سرمایشی شده و آرامش افراد از بین می رود.

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک در تهران

سپردن تعمیرات کولر گازی پاناسونیک به دست افراد غیر حرفه ای ممکن است موجب آسیب وارد شدن به دیگر قسمت های کولر گازی و در نتیجه افزایش هزینه های تعمیر شود. بنابراین بهتر است تعمیرات به دست افراد حرفه ای سپرده تا علاوه بر بهبود در عملکرد کولر در هزینه های شما نیز صرفه جویی شود. چنانچه جهت تعمیر کولر گازی پاناسونیک خود به افراد حرفه ای نیاز داشتید کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا متخصصین ما در نزدیک ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

side by side repairmanل2

کارشناسان متخصص

تمامی تکنسین های فعال در مرکز ایرانیان سرویس، با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید همراه آماده ارائه خدمات به نحو احسنت به مشتریان محترم می باشند.

rocket icon blue 2

خدمات فوری

ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به همشهریان محترم تهرانی در کلیه مناطق 22گانه شهر تهران به دلیل داشتن شعب و متخصصان کاربلد در این مناطق و آمادگی جهت اعزام به محل.

money icon blueد2

تعرفه های منصفانه

با توجه به بهره مندی از کارشناسان کاربلد و متخصص در زمینه تعمیرات انواع پکیج و کولر گازی، کلیه خدمات در جهت سرویس و یا تعمیر قطعات می باشد، نه تعویض آنها.

توجه داشته باشید برای دسترسی سریع و راحتر مشتریان عزیز به خیلی از صفحات ما میتوانند بر روی هر کدام از گزینهای زیر کلک کرده تا صفحه سایت برند مورد نظر خود را باز نماید.

برندهای پکیج های دیواری که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

 تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

 تعمیر و سرویس پکیج فرولی

 تعمیر و سرویس پکیج آریستون

 تعمیر و سرویس پکیج تاچی

 تعمیر و سرویس پکیج مرکوری

 تعمیر و سرویس پکیج بوش

 تعمیر و سرویس پکیج لورچ

 تعمیر و سرویس پکیج ایمرگاس

 تعمیر و سرویس پکیج بیتا

 تعمیر و سرویس پکیج والترو

 تعمیر و سرویس پکیج لامبرت

 تعمیر و سرویس پکیج باکسی

 تعمیر و سرویس پکیج نوتا

 تعمیر و سرویس پکیج ناوین

 تعمیر و سرویس پکیج دمراد

 تعمیر و سرویس پکیج اخگر

 

برندهای کولر گازی که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تراست

 

تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

 

تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال

 

تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوپیشی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تی سی ال

 

تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هایر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی مک کوی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی اکسون

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تک وود

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هایسنس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی پاناسونیک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی گری

 

تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور

 

تعمیر و سرویس کولر گازی بوتان

 

تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هیتاچی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کریر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 

تعمیر و سرویس کولر گازی ترنشک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی وست پوینت

 

تعمیر و سرویس کولر گازی مدیا

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کن وود

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کین الکتریک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی گالانز

 

تعمیر و سرویس کولر گازی بوش

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تاچی ایر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی زیمنس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی آرچلیک

 

 

معرفی قطعات کولر گازی پاناسونیک

کولر گازی پاناسونیک دارای اجزای بسیاری است که در زیر به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

کمپرسور
کمپرسور از مهم ترین اجزای کولر گازی می باشد. این قطعه مانند قلب کار کرده و وظیفه اکسیژن رسانی به دیگر قسمت های کولر گازی را بر عهده دارد. کمپرسور گاز را فشرده کرده و باعث کاهش دما شده و در نتیجه سبب خنک شدن هوای اطراف می شود. در صورت بروز مشکل در این قطعه می توند کولر شما خاموش شود و در صورتی که آن را روشن کرده و بلافاصله پس از آن خاموش شد و یا صدایی به گوش شما رسید این احتمال وجود درد مکپرسور شما جام کرده باشد و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.

رله استارت
کمپرسورهای کولر گازی جهت شروع به کار احتیاج به یک راه انداز و یا هان رله دارند. رله استارت باعث بهتر کار کردن کمپرسور می شود. در صورتی که این قطعه دچار خرابی شود کمپرسور همچنان کار کرده و خاموش نمی شود و نیاز است این قطعه را با نمونه مشابه خود تویض نمود.

کندانسور کولر گازی
کندانسور یک قطعه کمکی برای کمپرسور بوده و هوای گرم داخل را به بیرون هدایت می کند. این قطعه از جنس مس یا فولاد بوده و قادر به تحمل ضربات شدید و فشارهای بالا می باشد.

برد الکترونیکی
برد الکترونیکی کولر گازی حکم مغز دستگاه را داشته و کنترل قسمت های دستگاه بر عهده این قطعه می باشد. از وظایف برد الکترونیکی می توان به روشن و خاموش کردن موتور، فن بیرونی، فن داخلی، کمپرسور و … اشاره کرد.

اواپراتور
این قطعه مجموعه ای از صفحات آلومینیومی مشبک لوله های مسی است که در داخل دستگاه واقع شده و محل دفع هوای گرم و خنک سازی هوا می باشد.

گاز مبرد
گاز مبرد با گرفتن هوای گرم اطراف در قسمت اوپراتور دستگاه از حالت مایع به گاز تبدیل شده و در قسمت کندانسور با پس دادن گرما دوباره تبدیل به حالت مایع می شود.

فیوز حرارتی
فیوز حرارتی مثل فیوزهای معمولی جهت قطع جریان مدار کاربرد دارند با این فرق که فیوزهای معمولی در صورتی مدار را قطع می کنند که جریان اضافه وارد مدار شود ولی فیوزهای حرارتی در صورت تجاوز گرما از یک دمای مشخص مدار را قطع می کند.

سنسور کولر گازی
این سنسور نقش مهمی را در کولرهای گازی بر عهده دارد. برد به وسیله سنسور از مقدار دمای لوله ها و یا هوای اطراف باخبر شده و بر اساس آن فرمان صادر می کند.

خازن کولر گازی
خازن دو صفحه موازی فلزی است که در بین آن ها لایه ای از عایق و یا هوا وجود دارد. این قطعه خازن های انرژی الکتریکی را حفظ کرده و همراه با مقاومت ها، در مدارات تایمینگ کاربرد دارد.

مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی ایرانیان سرویس

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس انواع کولر گازی پاناسونیک  در تهران

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

خرابی در قطعات کولر گازی پاناسونیک

پریدن فیوز هنگام روشن شدن کولر گازی
فن ها در حال کار کردن بوده ولی به صورت ناگهانی فیوز می پرد. در این صورت ممکن است مشکل از سیم پیچی ها و یا قفل شدن کمپرسور باشد و باید به وسیله یک تعمیر کار حرفه ای مشکل برطرف شود.


روشن و خاموش شدن خودکار کولر گازی
در برخی مواقع کولر گازی شما به صورت خودکار بدون آن که بر روی تایمی تنظیم کرده باشید، روشن و خاموش می شود. دلیل این مشکل می تواند اتصال در سیم پیچی ها باشد که برای رفع آن ابتدا باید سیم پیچی ها را بررسی کرده و سیمی که دچار اتصالی شده را بیابید و آن را تعویض نمایید.


برفک زدن روی کولر گازی
در صورت مشاهده برفک بر روی لوله های کندانسور و یا دستگاه، می تواند مشکل کثیف بودن فیلترها و یا کاهش مقدار شارژ گاز دستگاه باشد و برای رفع آن باید ابتدا فیلترها را از آلودگی ها پاک کرده و در صورتی که مشکل همچنان پا برجا بود، مشکل جدی تر بوده و باید از یک متخصص کمک بگیرید.


صدای غیر معمول کولر گازی
در صورتی که کولر شما دچار صداهای غیر معمول شد و یا لرزش داشت، می تواند مشکل از یوتیت خارجی، یونیت داخلی و یا کندانسور باشد که برای رفع این مشکل، لازم است پنل و یا کندانسور را تعمیر و یا تعویض نمایید.


روشن نشدن کولر گازی
در صورتی که کولر گازی شما روشن نمی شود یکی از مشکلات آن می تواند خرابی ترموستات و یا درست کالیبره نشدن آن باشد. برای تشخیص و رفع این مشکل بهتر است با یک متخصص مشورت کنید.


باد گرم زدن کولر گازی
اگر کولر گازی شما باد گرم می زند می تواند علت های زیادی داشته که در این قسمت به شرح مهم ترین آن ها می پردازیم.
✔ پنل داخلی نیاز به سرویس شدن دارد.
✔ فیلتر داخلی پنل کولر مسدود شده است.
✔ موتور فن و یا فن کولر گازی سوخته است.
✔ مقدار گاز کولر گازی کم شده است.
✔ کمپرسور کولر گازی خراب می باشد.
✔ ترموستات کولر گازی خراب شده است.
✔ مسیر لوله های کولر دچار شکستگی شده و یا مسدود می باشد.
✔ ریموت کولر گازی باید به طور صحیح تنظیم شود.
✔ و یا برد الکترونیکی آن خراب شده است.
✔ در مواقعی که با این مشکل مواجه شدید به شما پیشنهاد می کنیم از یک متخصص کمک بگیرید.


نشتی آب داخلی کولر گازی
در صورتی که کولر گازی شما از داخل شروع به ریزش آب کرد، می تواند مشکل مسدود شدن لوله های آب ورودی باشد که برای رفع آن باید مشکل را برطرف کرده و راه آب را باز نمایید. در صورتی که مشکل برطرف نشد امکان دارد لوله ها پوسیده شده و نیاز به تعویض دارد.


نشتی آب بیرونی کولر گازی
در صورتی که نشت آب از قسمت بیرونی کولر گازی رخ دهد ممکن است فیلترها کثیف شده و باید آن را از دستگاه جدا کرده و به طور دقیق آن را تمیز نمایید.


نشتی آب هنگام خاموش بودن کولر گازی
اگر فیلتر کولر شما کثیف شده باشد و یا خنک کننده دستگاه شما در حال اتمام باشد این امکان وجود دارد که کولر شما در هنگام کار کردن یخ بزند و پس از خاموش کردن دستگاه یخ ها ذوب شده و آب چکه می کند. در صورتی که با تمیز کردن فیلتر این مشکل حل نشد بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید.


خاموش نشدن کولر گازی
در صورتی که کولر گازی شما خاموش نمی شود ممکن است سنسور از جای خود خارج شده باشد و باید آن را در جای مشخص خود قرار دهید. اگر سنسور در جای خود قرار داشت، ممکن است مشکل از کنترل های الکترونیکی و یا ترموستات کولر شما باشد و با توجه به حساسیت این قطعات باید تعمیر آن را به یک متخصص بسپارید.


کار نکردن فن داخلی کولر گازی
چنانچه فن داخلی کولر شما از کار افتاده باشد ممکن است چیزی در فن شما گیر کرده و باید آن را برطرف نمایید. در صورتی که با تمیزی فن و فیلتر مشکل برطرف نشد، مسیر خنک کننده و کویل اوپراتور دچار یخ زدگی شده باشد وباید صبر کنید تا یخ ها کاملا آب شده و سپس فن را چک کنید و در صورتی که مشکل همچنان پا برجا بود می تواند موتور دستگاه و یا تسمه های داخلی آن دچار مشکل شده باشد و باید به یک متخصص ارجاع داده شود.


کار نکردن فن خارجی کولر گازی
در صورتی که فن خارجی کولر شما نمی چرخد، ابتدا فیوز و جعبه برق را بررسی کرده و در صورتی که مشکلی نداشت، فن را به وسیله یک تکه چوب تکان داده تا فن شما شروع به کار کند. در صورتی که همچنان مشکل حل نشد، کولر را خاموش کرده و با یک تعمیر کار تماس بگیرید زیرا در صورت کار کردن کولر ممکن است کمپرسور کولر شما بسوزد.


کار کرد دستگاه بیرونی در هنگام خاموش شدن کولر گازی
در صورتی که شما کولر گازی خود را خاموش کرده اید ولی سیستم بیرونی همچنان در حال کار کردن است این امکان وجود دارد که رله فرمان کمپرسور دچار اتصالی شده باشد و لازم است اتصالی را برطرف کرده و در صورت عدم امکان آن را تعویض نمایید.


کار نکردن دور تند کولر گازی
اگر کولر گازی شما روی دور کند کار می کند ولی روی دور تند قادر به کار کردن نمی باشد، می تواند کلید دور تند کولر دچار مشکل شده باشد و باید تعویض شود و یا رابط بین دور تند و کلید آن دچار اتصالی شده باشد.


اتاق شما به هوای دلخواه رسیده ولی خاموش نمی شود
در صورتی که هوای اتاق از خنکای دلخواه شما فرا تر رفته است ممکن است ترموستور از جای خود خارج شده و لازم است آن را بر سر جای خود قرار دهید در غیر این صورت خراب شده و باید آن را تعویض کنید. از دیگر دلایل این مشکل، می تواند عدم تنظیم صحیح تایمر کولر شما باشد و نیاز است آن را مطابق با دفترچه راهنما تنظیم نمایید.


خاموش شدن ناگهانی کولر گازی
در صورتی که کولر گازی شما به طور ناگهانی خاموش شود ممکن است ترموستات کولر دچار مشکل شده باشد و برای رفع آن باید ترموستات را تعویض نمایید. از علت های دیگر خاموش شدن ناگهانی کولر گازی، خرابی برد می باشد. در صورتی که برد شما دچار مشکل شده باشد بهتر است تعمیر و یا تعویض آن را به یک متخصص بسپارید.


سرد نبودن باد کولر گازی
خنک نبودن باد کولر گازی می تواند دلایل متعددی داشته باشد که از جمله رایج ترین آن ها، تنظیم نبودن کولر می باشد و نیاز است آن را به وسیله ریموت کولر تنطیم نمایید.از دیگر دلایل سرد نبودن باد کولر گازی، کثیفی پنل داخل کولر می باشد و نیاز است تا آن را به صورت کامل تمیز نمایید. به طور خلاصه کولر گازی از آن دسته لوازمی است که باید مرتب سرویس شود تا از بروز مشکل جلوگیری کرده و باعث بهبود عملکرد آن شود.


مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی ایرانیان سرویس

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس انواع کولر گازی پاناسونیک در تهران

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

نصب کولر گازی پاناسونیک

جهت نصب کولر گازی پاناسونیک ابتدا لازم است محل نصب را مشخص کند. این محل باید دارای فضای مناسب باشد.  بهتر است مراحل نصب به دست افراد حرفه ای صورت گرفته تا در آینده خطر آفرین نباشد. چنانچه جهت نصب کولر گازی پاناسونیک خود به افراد حرفه ای نیاز دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نموده تا متخصصین ما مراحل نصب را به بهترین شکل انجام داده و ایمنی شما را تضمین کنند.

سرویس کولر گازی پاناسونیک

گاهی ممکن است شل شدن یک پیچ باعث رساندن آسیب های جدی به کولر گازی شما شوند و سرویس دستگاه از بروز این قبیل مشکلات جلوگیری کرده و باعث کاهش هزینه های شما می شوند. بنابراین بهتر است کولر گازی حداقل سالی یک مرتبه سرویس شوند تا باعث بهبود در عملکرد و افزایش عمر دستگاه شما شوند. چنانچه شما نیز جهت سرویس کولر گازی خود به دنبال یک سرویسکار قابل اعتماد هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 تعمیرکار کولر گازی پاناسونیک

کولرگازی های پاناسونیک نیاز دارند هر شش ماه یک بار سرویس کامل شوند تا در صورتی که تکنسین متوجه نقص و یا مشکلی در دستگاه شدسریع آن را بر طرف سازد با این روش ایراد جدی تر متوجه دستگاه نخواهد شد، تعمیر کاران مرکز سرویس ایرانیان دارای مدارک فنی از آموزش فنی و حرفه ای هستند، در صورتی که کولر گازی شما دچار مشکل شد تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن ایراد را شناسایی و بر طرف می سازند.

 

ارورهای کولر گازی اینورتر پاناسونیک

سیستم تشخیص کولر گازی پاناسونیک کدهای خطا را بر روی صفحه نمایش کنترل از راه دور مادون قرمز و کنترل از راه دور دیواری نشان می دهد. لیست کدهای خطا، تفسیر آنها و روش های عیب یابی برای هر کد خطا مشخص شده اند. تعمیرکاران مجاز نمایندگی کولر گازی پاناسونیک به کمک کدهای خطای کولر گازی پاناسونیک می توانید عیب یابی را سریعتر و دقیق تر انجام دهید و در حداقل زمان ممکن به رفع ارورهای موجود و تعمیر کولر گازی پاناسونیک بپردازید.

ارور S01 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور S01 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دمای اتاق خراب شده است.

تعمیر و رفع کد خطای S01 کولر گازی پاناسونیک: به تشخیص و عیب یابی دقیق با جزئیات بیشتر مراجعه کنید.

 

ارور S02 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور S02 کولر گازی پاناسونیک: سنسور کویل(سیم پیچ) داخلی خراب شده است.

تعمیر و رفع کد خطای S02 کولر گازی پاناسونیک: پیوستگی سنسور را بررسی کنید

 

ارور S03 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور S03 کولر گازی پاناسونیک: سنسور رطوبت خراب شده است.

تعمیر و رفع کد خطای S03 کولر گازی پاناسونیک: برد داخلی را تعویض کنید

 

ارور S04 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور S04 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دمای کمپرسور خراب شده است.

تعمیر و رفع کد خطای S04 کولر گازی پاناسونیک: پیوستگی سنسور را بررسی کنید

 

ارور S05 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور S05 کولر گازی پاناسونیک: سنسور کویل(سیم پیچ) بیرونی کولر گازی پاناسونیک خراب شده است.

تعمیر و رفع کد خطای S05 کولر گازی پاناسونیک: پیوستگی سنسور را بررسی کنید

 

ارور S06 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور S06 کولر گازی پاناسونیک: سنسور هوای بیرونی کولر گازی پاناسونیک خراب شده است.

تعمیر و رفع کد خطای S06 کولر گازی پاناسونیک: پیوستگی سنسور را بررسی کنید

 

ارور S07 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور S07 کولر گازی پاناسونیک: سنسور جریان بیرونی کولر گازی پاناسونیک خراب شده است.

تعمیر و رفع کد خطای S07 کولر گازی پاناسونیک: برد بیرونی را تعویض کنید

 

ارور E01 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E01 کولر گازی پاناسونیک: ارتباط داخلی/ بیرونی کولر گازی پاناسونیک دچار مشکل شده است.

تعمیر و رفع کد خطای E01 کولر گازی پاناسونیک: به جزئیات عیب یابی مراجعه کنید

 

ارور E02 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E02 کولر گازی پاناسونیک: مدار HIC کولر گازی پاناسونیک (مدار فن/کمپرسور) دچار مشکل شده است.

تعمیر و رفع کد خطای E03 کولر گازی پاناسونیک: به جزئیات عیب یابی مراجعه کنید

 

ارور E03 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E03 کولر گازی پاناسونیک: حافظه ROM کولر گازی پاناسونیک خراب شده است.

تعمیر و رفع کد خطای E03 کولر گازی پاناسونیک: به جزئیات عیب یابی مراجعه کنید

 

ارور E04 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E04 کولر گازی پاناسونیک: پیک جریان کولر گازی پاناسونیک قطع شده است.

تعمیر و رفع کد خطای E04 کولر گازی پاناسونیک: به جزئیات عیب یابی مراجعه کنید

 

ارور E05 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E05 کولر گازی پاناسونیک: PAM یا مدار فعال کولر گازی پاناسونیک خراب شده است.

تعمیر و رفع کد خطای E05 کولر گازی پاناسونیک: به جزئیات عیب یابی مراجعه کنید

 

ارور E06 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E06 کولر گازی پاناسونیک: دمای تخلیه بالای کمپرسور کولر گازی پاناسونیک

تعمیر و رفع کد خطای E06 کولر گازی پاناسونیک: به جزئیات عیب یابی مراجعه کنید

 

ارور E07 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E07 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد فن داخلی کولر گازی پاناسونیک دچار مشکل شده است

تعمیر و رفع کد خطای E07 کولر گازی پاناسونیک: به جزئیات عیب یابی مراجعه کنید

 

ارور E08 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E08 کولر گازی پاناسونیک: سوئیچینگ 4 دریچه با مشکل روبرو شده است.

تعمیر و رفع کد خطای E08 کولر گازی پاناسونیک: به جزئیات عیب یابی مراجعه کنید

 

ارور E09 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E09 کولر گازی پاناسونیک: حفاظت مبرد وجود ندارد.

تعمیر و رفع کد خطای E09 کولر گازی پاناسونیک: به جزئیات عیب یابی مراجعه کنید

 

ارور E10 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E10 کولر گازی پاناسونیک: مدار درایو کمپرسور DC با مشکل روبرو شده است.

تعمیر و رفع کد خطای E10 کولر گازی پاناسونیک: به جزئیات عیب یابی مراجعه کنید

 

ارور E11 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E11 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد فن بیرونی با مشکل روبرو شده است.

تعمیر و رفع کد خطای E11 کولر گازی پاناسونیک: به جزئیات عیب یابی مراجعه کنید

 

ارور E12 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E12 کولر گازی پاناسونیک: خطا در اسپیلیت بیرونی پاناسونیک رخ داده است.

تعمیر و رفع کد خطای E12 کولر گازی پاناسونیک: به جزئیات عیب یابی مراجعه کنید

 

ارور E13 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E13 کولر گازی پاناسونیک: پیشگیری از فریز شدن فعال شده است

تعمیر و رفع کد خطای E13 کولر گازی پاناسونیک: به جزئیات عیب یابی مراجعه کنید

 

کدهای حفاظتی کولر گازی پاناسونیک

ارور H00 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H00 کولر گازی پاناسونیک: هیچ چیز غیر عادی تشخیص داده نشده است.

 

ارور H11 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H11 کولر گازی پاناسونیک: هیچ ارتباط غیر طبیعی داخلی / بیرونی غیر طبیعی تشخیص داده نشده است

تعمیر و رفع کد خطای H11 کولر گازی پاناسونیک: اتصالات کابل داخلی / خارجی را تحقیق و بررسی کنید.

 

ارور H12 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H12 کولر گازی پاناسونیک: ترتیب قابلیت اتصال غیر طبیعی است

 

ارور H14 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H14 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیرعادی سنسور دمای هوا

تعمیر و رفع کد خطای H14 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دمای هوا را بررسی کنید.

 

ارور H15 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H15 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیرعادی سنسور دمای کمپرسور بیرونی

تعمیر و رفع کد خطای H15 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دمای کمپرسور را بررسی کنید.

 

ارور H16 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H16 کولر گازی پاناسونیک: ترانسفورماتور جریان بیرونی مدار باز شده است

تعمیر و رفع کد خطای H16 کولر گازی پاناسونیک: PCB بیرونی و ماژول IPM (ترانزیستور قدرت) را بررسی کنید.

 

ارور H19 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H19 کولر گازی پاناسونیک: مکانیزم فن موتور داخلی قفل شده است

تعمیر و رفع کد خطای H19 کولر گازی پاناسونیک: PCB داخلی و موتور فن را بررسی کنید.

 

ارور H23 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H23 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیر عادی سنسور دمای مبدل حرارتی داخلی

تعمیر و رفع کد خطای H23 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دمای مبدل حرارتی را بررسی کنید.

 

ارور H24 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H24 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیر عادی سنسور دمای مبدل حرارتی داخلی

تعمیر و رفع کد خطای H24 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دمای مبدل حرارتی را بررسی کنید.

 

ارور H27 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H27 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیر عادی سنسور دمای هوا بیرونی

تعمیر و رفع کد خطای H27 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دمای بیرونی را بررسی کنید.

 

ارور H28 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H28 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیر عادی سنسور دمای مبدل حرارتی بیرونی

تعمیر و رفع کد خطای H28 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دمای مبدل حرارتی بیرونی را بررسی کنید.

 

ارور H30 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H30 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیر عادی سنسور دما هوای بیرونی

تعمیر و رفع کد خطای H30 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دما بیرونی را بررسی کنید.

 

ارور H33 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H33 کولر گازی پاناسونیک: اتصالات داخلی / خارجی اشتباه

 تعمیر و رفع کد خطای H33 کولر گازی پاناسونیک: منبع ولتاژ داخلی / بیرونی را بررسی کنید.

 

ارور H38 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H38 کولر گازی پاناسونیک: عدم هماهنگی داخلی/ بیرونی( کد برند)

 

ارور H50 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H50 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیرعادی و اختلال موتور تهویه

 تعمیر و رفع کد خطای H50 کولر گازی پاناسونیک: PCB داخلی را بررسی کنید و موتور تهویه را نیز به دقت بازرسی کنید.

 

ارور H51 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H51 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیرعادی نازل (دهانه) قفل

 تعمیر و رفع کد خطای H51 کولر گازی پاناسونیک: نازل( دهانه) قفل را بررسی کنید.

 

ارور H52 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H52 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیرعادی محدودیت سوئیچ

 تعمیر و رفع کد خطای H52 کولر گازی پاناسونیک: PCB داخلی را به دقت بررسی کنید.

 

ارور H97 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H97 کولر گازی پاناسونیک: مکانیزم فن موتور بیرونی قفل شده است

تعمیر و رفع کد خطای H97 کولر گازی پاناسونیک: PCB داخلی را بررسی کنید و موتور فن را نیز به دقت بازرسی کنید.

 

ارور H98 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H98 کولر گازی پاناسونیک: حفاظت فشار بالای داخلی دچار مشکل شده است.

تعمیر و رفع کد خطای H98 کولر گازی پاناسونیک: فیلتر هوا کثیف شده است، آن را تمیز کنید. اتصال کوتاه شدن جریان هوا را رفع کنید.

 

ارور H99 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H99 کولر گازی پاناسونیک: حفاظت ضد یخ مبدل حرارتی داخلی دچار مشکل شده است.

تعمیر و رفع کد خطای H99 کولر گازی پاناسونیک: مبرد ناکافی است، آن را اضافه کنید. فیلتر هوا کثیف شده است، آن را تمیز کنید.

 

ارور F11 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور F11 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیر عادی تغییر سیکل خنک کنندگی / گرم کنندگی

تعمیر و رفع کد خطای F11 کولر گازی پاناسونیک: دریچه 4 راه و کویل V  شکل را بررسی کنید.

 

ارور F90 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور F90 کولر گازی پاناسونیک: کنترل PFC دچار مشکل شده است.

تعمیر و رفع کد خطای F90 کولر گازی پاناسونیک: ولتاژ PFC را بررسی کنید.

 

ارور F91 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور F91 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیر عادی سیکل خنک کنندگی

تعمیر و رفع کد خطای F91 کولر گازی پاناسونیک: بدون خنک کننده است. (دریچه سه راه بسته شده است)

 

ارور F93 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور F93 کولر گازی پاناسونیک: کمپرسور چرخشی خراب شده است

تعمیر و رفع کد خطای F93 کولر گازی پاناسونیک: کمپرسور را بررسی و تعمیر کنید.

 

ارور F95 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور F95 کولر گازی پاناسونیک: حفاظت فشار بالا خنک کننده دچار مشکل شده است.

تعمیر و رفع کد خطای F95 کولر گازی پاناسونیک: مدار مبرد بیرونی را بررسی و تعمیر کنید.

 

ارور F96 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور F96 کولر گازی پاناسونیک: حفاظت گرما بیش از حد IPM (ترانزیستور قدرت)

تعمیر و رفع کد خطای F96 کولر گازی پاناسونیک:

1-مبرد اضافی است.

2-تابش گرمایی نامناسب است.

IPM (ترانزیستور قدرت) دچار مشکل شده است.

 

ارور F97  کولر گازی پاناسونیک

علت ارور F97 کولر گازی پاناسونیک: حفاظت گرما بیش از حد کمپرسور بیرونی

تعمیر و رفع کد خطای F97 کولر گازی پاناسونیک: مبرد ناکافی است. کمپرسور را بررسی کنید.

 

ارور F98 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور F98 کولر گازی پاناسونیک: حفاظت جریان کلی در حال اجرا وجود دارد.

تعمیر و رفع کد خطای F98 کولر گازی پاناسونیک: مبرد بیش از حد است. تابش گرمایی نامناسب است.

 

ارور F99 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور F99 کولر گازی پاناسونیک: تشخیص پیک جریان مستقیم(DC) بیرونی با مشکل روبرو شده است.

تعمیر و رفع کد خطای F99 کولر گازی پاناسونیک:

PCB بیرونی را بررسی کنید.

IPM (ترانزیستور قدرت) را تحقیق و بازرسی کنید.

کمپرسور کولر گازی پاناسونیک را بررسی و تعمیر کنید.

 

کدهای خطا کولر گازی کاست پاناسونیک

ارور E01 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E01 کولر گازی پاناسونیک: خطای دریافت کننده کنترل از راه دور

 

ارور E02 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E02 کولر گازی پاناسونیک: خطای انتقال دهنده کنترل از راه دور

 

ارور E03 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E03 کولر گازی پاناسونیک: خطا در واحد درونی که سیگنال از کنترل کننده از راه دور (مرکزی) دریافت می کند.

 

ارور E04 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E04 کولر گازی پاناسونیک: خطا در واحد درونی که سیگنال از واحد بیرونی دریافت می کند.

 

ارور E05 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E05 کولر گازی پاناسونیک: خطا در واحد درونی که سیگنال به واحد بیرونی ارسال می کنند.

 

ارور E06 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E06 کولر گازی پاناسونیک: واحد بیرونی در دریافت سیگنال های ارتباطی سریال از واحد داخلی ناموفق بوده است.

 

ارور E07 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E07 کولر گازی پاناسونیک: واحد بیرونی به واحد داخلی پیام عدم موفقیت فرستاده است.

 

ارور E08 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E08 کولر گازی پاناسونیک: خطای تنظیمات آدرس دهی دو نسخه ای واحد داخلی

 

ارور E09 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E09 کولر گازی پاناسونیک: بیش تر از یک تنظیم کنترل از راه دور دچار خطای اصلی شده است.

 

ارور E12 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E12 کولر گازی پاناسونیک: شروع تنظیم آدرس دهی خودکار هنگام تنظیم آدرس دهی خودکار در حال اجرا ممنوع شده است.

 

ارور E13 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E13 کولر گازی پاناسونیک: خطا در واحد داخلی که سیگنال به کنترلر از راه دور فرستاده است.

 

ارور E14 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E14 کولر گازی پاناسونیک: تکثیر واحد اصلی در Multi-Control همزمان (واحد بیرونی تشخیص داده شده)

 

ارور E15 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E15 کولر گازی پاناسونیک: آدرس دهی اتوماتیک هشدار می دهد. (ظرفیت خیلی کم)

 

ارور E16 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E16 کولر گازی پاناسونیک: آدرس دهی اتوماتیک هشدار می دهد. (ظرفیت بیش از حد)

 

ارور E18 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E18 کولر گازی پاناسونیک: ارتباطات نادرست در کنترل گروهی سیم کشی

 

ارور E20 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور E20 کولر گازی پاناسونیک: هیچ واحد داخلی متصل شده است.

 

کدهای خطا کولر گازی پاناسونیک CS-E7PKR

ارور H00 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H00 کولر گازی پاناسونیک: هیچ حافظه ای از مقدار خرابی وجود ندارد.

 

ارور H11 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H11 کولر گازی پاناسونیک: ارتباط واحدهای داخلی و بیرونی ساخته نشده است و مشکل دارد.

تعمیر و رفع کد خطای H11  کولر گازی پاناسونیک:

ترمینال سیم کشی داخلی / بیرونی را بررسی کنید.

PCB داخلی / بیرونی را بررسی کنید.

سیم کشی اتصال داخلی / بیرونی را بررسی کنید.

 

ارور H12 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H12 کولر گازی پاناسونیک: ظرفیت واحدهای داخلی ناهماهنگی دارد. ظرفیت واحد داخلی کلی بیش تر از محدودیت حداکثر یا کمتر از حداقل مجاز و یا تعداد واحد داخلی کمتر از دوتا است.

تعمیر و رفع کد خطای H12 کولر گازی پاناسونیک:

سیم کشی اتصال داخلی / بیرونی را بررسی کنید.

PCB داخلی / بیرونی را بررسی کنید.

جدول مشخصات و ترکیبات در کاتالوگ را بررسی کنید.

 

ارور H14 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H14 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیر عادی سنسور دمای هوای داخلی به وقوع پیوسته است.

تعمیر و رفع کد خطای H14 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دمای هوای داخلی مدار باز یا اتصال کوتاه شده است. کانکتور و سیم رابط سنسور دمای هوا داخلی را بررسی کنید.

 

ارور H15 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H15 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیر عادی سنسور دمای کمپرسور به وقوع پیوسته است.

تعمیر و رفع کد خطای H15 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دمای کمپرسور مدار باز یا اتصال کوتاه شده است. کانکتور و سیم رابط سنسور دمای هوا داخلی را بررسی کنید.

 

ارور H16 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H16 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیرعادی ترانسفورماتور جریان (CT) بیرونی به وقوع پیوسته است. ترانسفورماتور جریان یا کمپرسور دچار خطا شده است.

تعمیر و رفع کد خطای H16 کولر گازی پاناسونیک: PCB بیرونی یا کمپرسور خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد.

 

ارور H23 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H23 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیر عادی سنسور دمای مبدل حرارتی داخلی به وقوع پیوسته است.

تعمیر و رفع کد خطای H23 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دمای مبدل حرارتی مدار باز یا اتصال کوتاه شده است. کانکتور و سیم رابط سنسور دمای هوا داخلی را بررسی کنید.

 

ارور H25 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H25 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیر عادی E-Ion داخلی به وقوع پیوسته است.

تعمیر و رفع کد خطای H25 کولر گازی پاناسونیک: E-Ion PCB را بررسی کنید.

 

ارور H27 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H27 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیر عادی سنسور دمای هوا بیرونی به وقوع پیوسته است.

تعمیر و رفع کد خطای H27 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دمای هوا بیرونی مدار باز یا اتصال کوتاه شده است. کانکتور و سیم رابط سنسور دمای هوا بیرونی را بررسی کنید.

 

ارور H28 کولر گازی پاناسونیک

علت ارور H28 کولر گازی پاناسونیک: عملکرد غیر عادی سنسور دمای مبدل حرارتی بیرونی به وقوع پیوسته است.

تعمیر و رفع کد خطای H28 کولر گازی پاناسونیک: سنسور دمای مبدل حرارتی بیرونی مدار باز یا اتصال کوتاه شده است. کانکتور و سیم رابط سنسور دمای هوا بیرونی را بررسی کنید.

 

ارور f99 کولر گازی پاناسونیک

این کد به معنی “تشخیص پیک جریان مستقیم بیرونی” است. این کد معمولاً هنگامی رخ می دهد که قفل کمپرسور یا مشکلی در ماژول ترانزیستور برق وجود داشته باشد. لطفا سعی نکنید که خودتان آن را حل کنید. این موضوع نیاز به استفاده از تجهیزات حرفه ای دارد.

 

توجه: درصورت نیاز به تعمیر کولر گازی می‌توانید از نمایندگی مجاز تعمیرات کولرگازی پاناسونیک در تهران بهره‌مند شوید.

هزینه تعمیر کولر گازی پاناسونیک

قیمت تعمیر کولر گازی پاناسونیک تعرفه مشخصی نداشته و با توجه به نوع قطعه و میزان خرابی آن، موقعیت مکانی، دستمزد تکنسین و … تعیین می شود.

 

مرکز تعمیر کولر گازی و پکیج ایرانیان سرویس

مرکز سرویس ایرانیان دارای بیش از ۱۱ سال سابقه درخشان و مفید در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات انواع برندهای کولرگازی و پکیج های دیواری و به وسیله تکنسین های مجرب و متخصص در این زمینه موفق شده اند مشتریان زیادی را به خود جذب کنند.
چنانچه جهت نصب، سرویس و تعمیر اجاق گاز خود به دنبال افراد متخصص و قابل اعتماد هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا مهندسین ما در زمان تعیین شده به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی ایرانیان سرویس

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس انواع کولر گازی در تهران

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

درخواست آنلاین تعمیرات

برندهای پکیج های دیواری که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

 تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

 تعمیر و سرویس پکیج فرولی

 تعمیر و سرویس پکیج آریستون

 تعمیر و سرویس پکیج تاچی

 تعمیر و سرویس پکیج مرکوری

 تعمیر و سرویس پکیج بوش

 تعمیر و سرویس پکیج لورچ

 تعمیر و سرویس پکیج ایمرگاس

 تعمیر و سرویس پکیج بیتا

 تعمیر و سرویس پکیج والترو

 تعمیر و سرویس پکیج لامبرت

 تعمیر و سرویس پکیج باکسی

 تعمیر و سرویس پکیج نوتا

 تعمیر و سرویس پکیج ناوین

 تعمیر و سرویس پکیج دمراد

 تعمیر و سرویس پکیج اخگر

 

برندهای کولر گازی که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی

 تعمیر و سرویس کولر گازی تراست

 تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

 تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال

 تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوپیشی

 تعمیر و سرویس کولر گازی تی سی ال

 تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا

 تعمیر و سرویس کولر گازی هایر

 تعمیر و سرویس کولر گازی مک کوی

 تعمیر و سرویس کولر گازی اکسون

 تعمیر و سرویس کولر گازی تک وود

 تعمیر و سرویس کولر گازی هایسنس

 تعمیر و سرویس کولر گازی پاناسونیک

 تعمیر و سرویس کولر گازی گری

 تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 تعمیر و سرویس کولر گازی هیتاچی

 تعمیر و سرویس کولر گازی کریر

 تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 تعمیر و سرویس کولر گازی ترنش

Call Now Buttonتماس با ما