تعمیر کولر گازی هایر

تعمیر کولر گازی هایر همواره یکی از دغدغه های افراد می باشد. این دستگاه از سیستم های سرمایشی و گرمایشی محبوب و پر طرفدار در بین افراد می بوده و در زندگی آن ها نقش پر رنگی را ایفا می کند و در صورت خرابی و بروز مشکل باعث اختلال در عملکرد سرمایشی شده و آرامش افراد از بین می رود.

نمایندگی تعمیر کولر گازی هایر در تهران

سپردن تعمیرات کولر گازی هایر به دست افراد غیر حرفه ای ممکن است موجب آسیب وارد شدن به دیگر قسمت های کولر گازی و در نتیجه افزایش هزینه های تعمیر شود. بنابراین بهتر است تعمیرات به دست افراد حرفه ای سپرده تا علاوه بر بهبود در عملکرد کولر در هزینه های شما نیز صرفه جویی شود. چنانچه جهت تعمیر کولر گازی هایر خود به افراد حرفه ای نیاز داشتید کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا متخصصین ما در نزدیک ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

side by side repairmanل2

کارشناسان متخصص

تمامی تکنسین های فعال در مرکز ایرانیان سرویس، با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید همراه آماده ارائه خدمات به نحو احسنت به مشتریان محترم می باشند.

rocket icon blue 2

خدمات فوری

ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به همشهریان محترم تهرانی در کلیه مناطق 22گانه شهر تهران به دلیل داشتن شعب و متخصصان کاربلد در این مناطق و آمادگی جهت اعزام به محل.

money icon blueد2

تعرفه های منصفانه

با توجه به بهره مندی از کارشناسان کاربلد و متخصص در زمینه تعمیرات انواع پکیج و کولر گازی، کلیه خدمات در جهت سرویس و یا تعمیر قطعات می باشد، نه تعویض آنها.

 

توجه داشته باشید برای دسترسی سریع و راحتر مشتریان عزیز به خیلی از صفحات ما میتوانند بر روی هر کدام از گزینهای زیر کلک کرده تا صفحه سایت برند مورد نظر خود را باز نماید.

برندهای پکیج های دیواری که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

 تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

 تعمیر و سرویس پکیج فرولی

 تعمیر و سرویس پکیج آریستون

 تعمیر و سرویس پکیج تاچی

 تعمیر و سرویس پکیج مرکوری

 تعمیر و سرویس پکیج بوش

 تعمیر و سرویس پکیج لورچ

 تعمیر و سرویس پکیج ایمرگاس

 تعمیر و سرویس پکیج بیتا

 تعمیر و سرویس پکیج والترو

 تعمیر و سرویس پکیج لامبرت

 تعمیر و سرویس پکیج باکسی

 تعمیر و سرویس پکیج نوتا

 تعمیر و سرویس پکیج ناوین

 تعمیر و سرویس پکیج دمراد

 تعمیر و سرویس پکیج اخگر

 

برندهای کولر گازی که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تراست

 

تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

 

تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال

 

تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوپیشی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تی سی ال

 

تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هایر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی مک کوی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی اکسون

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تک وود

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هایسنس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی پاناسونیک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی گری

 

تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور

 

تعمیر و سرویس کولر گازی بوتان

 

تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هیتاچی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کریر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 

تعمیر و سرویس کولر گازی ترنشک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی وست پوینت

 

تعمیر و سرویس کولر گازی مدیا

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کن وود

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کین الکتریک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی گالانز

 

تعمیر و سرویس کولر گازی بوش

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تاچی ایر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی زیمنس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی آرچلیک

 

 

معرفی قطعات کولر گازی هایر

کولر گازی دارای اجزای بسیاری است که در زیر به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

کمپرسور
کمپرسور از مهم ترین اجزای کولر گازی می باشد. این قطعه مانند قلب کار کرده و وظیفه اکسیژن رسانی به دیگر قسمت های کولر گازی را بر عهده دارد. کمپرسور گاز را فشرده کرده و باعث کاهش دما شده و در نتیجه سبب خنک شدن هوای اطراف می شود. در صورت بروز مشکل در این قطعه می توند کولر شما خاموش شود و در صورتی که آن را روشن کرده و بلافاصله پس از آن خاموش شد و یا صدایی به گوش شما رسید این احتمال وجود درد مکپرسور شما جام کرده باشد و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.

رله استارت
کمپرسورهای کولر گازی جهت شروع به کار احتیاج به یک راه انداز و یا هان رله دارند. رله استارت باعث بهتر کار کردن کمپرسور می شود. در صورتی که این قطعه دچار خرابی شود کمپرسور همچنان کار کرده و خاموش نمی شود و نیاز است این قطعه را با نمونه مشابه خود تویض نمود.

کندانسور کولر گازی
کندانسور یک قطعه کمکی برای کمپرسور بوده و هوای گرم داخل را به بیرون هدایت می کند. این قطعه از جنس مس یا فولاد بوده و قادر به تحمل ضربات شدید و فشارهای بالا می باشد.

برد الکترونیکی
برد الکترونیکی کولر گازی حکم مغز دستگاه را داشته و کنترل قسمت های دستگاه بر عهده این قطعه می باشد. از وظایف برد الکترونیکی می توان به روشن و خاموش کردن موتور، فن بیرونی، فن داخلی، کمپرسور و … اشاره کرد.

اواپراتور
این قطعه مجموعه ای از صفحات آلومینیومی مشبک لوله های مسی است که در داخل دستگاه واقع شده و محل دفع هوای گرم و خنک سازی هوا می باشد.

گاز مبرد
گاز مبرد با گرفتن هوای گرم اطراف در قسمت اوپراتور دستگاه از حالت مایع به گاز تبدیل شده و در قسمت کندانسور با پس دادن گرما دوباره تبدیل به حالت مایع می شود.

فیوز حرارتی
فیوز حرارتی مثل فیوزهای معمولی جهت قطع جریان مدار کاربرد دارند با این فرق که فیوزهای معمولی در صورتی مدار را قطع می کنند که جریان اضافه وارد مدار شود ولی فیوزهای حرارتی در صورت تجاوز گرما از یک دمای مشخص مدار را قطع می کند.

سنسور کولر گازی
این سنسور نقش مهمی را در کولرهای گازی بر عهده دارد. برد به وسیله سنسور از مقدار دمای لوله ها و یا هوای اطراف باخبر شده و بر اساس آن فرمان صادر می کند.

خازن کولر گازی
خازن دو صفحه موازی فلزی است که در بین آن ها لایه ای از عایق و یا هوا وجود دارد. این قطعه خازن های انرژی الکتریکی را حفظ کرده و همراه با مقاومت ها، در مدارات تایمینگ کاربرد دارد.

مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی ایرانیان سرویس

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس انواع کولر گازی حایر در تهران

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

خرابی در قطعات کولر گازی هایر

پریدن فیوز هنگام روشن شدن کولر گازی
فن ها در حال کار کردن بوده ولی به صورت ناگهانی فیوز می پرد. در این صورت ممکن است مشکل از سیم پیچی ها و یا قفل شدن کمپرسور باشد و باید به وسیله یک تعمیر کار حرفه ای مشکل برطرف شود.


روشن و خاموش شدن خودکار کولر گازی
در برخی مواقع کولر گازی شما به صورت خودکار بدون آن که بر روی تایمی تنظیم کرده باشید، روشن و خاموش می شود. دلیل این مشکل می تواند اتصال در سیم پیچی ها باشد که برای رفع آن ابتدا باید سیم پیچی ها را بررسی کرده و سیمی که دچار اتصالی شده را بیابید و آن را تعویض نمایید.


برفک زدن روی کولر گازی
در صورت مشاهده برفک بر روی لوله های کندانسور و یا دستگاه، می تواند مشکل کثیف بودن فیلترها و یا کاهش مقدار شارژ گاز دستگاه باشد و برای رفع آن باید ابتدا فیلترها را از آلودگی ها پاک کرده و در صورتی که مشکل همچنان پا برجا بود، مشکل جدی تر بوده و باید از یک متخصص کمک بگیرید.


صدای غیر معمول کولر گازی
در صورتی که کولر شما دچار صداهای غیر معمول شد و یا لرزش داشت، می تواند مشکل از یوتیت خارجی، یونیت داخلی و یا کندانسور باشد که برای رفع این مشکل، لازم است پنل و یا کندانسور را تعمیر و یا تعویض نمایید.


روشن نشدن کولر گازی
در صورتی که کولر گازی شما روشن نمی شود یکی از مشکلات آن می تواند خرابی ترموستات و یا درست کالیبره نشدن آن باشد. برای تشخیص و رفع این مشکل بهتر است با یک متخصص مشورت کنید.


باد گرم زدن کولر گازی
اگر کولر گازی شما باد گرم می زند می تواند علت های زیادی داشته که در این قسمت به شرح مهم ترین آن ها می پردازیم.
✔ پنل داخلی نیاز به سرویس شدن دارد.
✔ فیلتر داخلی پنل کولر مسدود شده است.
✔ موتور فن و یا فن کولر گازی سوخته است.
✔ مقدار گاز کولر گازی کم شده است.
✔ کمپرسور کولر گازی خراب می باشد.
✔ ترموستات کولر گازی خراب شده است.
✔ مسیر لوله های کولر دچار شکستگی شده و یا مسدود می باشد.
✔ ریموت کولر گازی باید به طور صحیح تنظیم شود.
✔ و یا برد الکترونیکی آن خراب شده است.
✔ در مواقعی که با این مشکل مواجه شدید به شما پیشنهاد می کنیم از یک متخصص کمک بگیرید.


نشتی آب داخلی کولر گازی
در صورتی که کولر گازی شما از داخل شروع به ریزش آب کرد، می تواند مشکل مسدود شدن لوله های آب ورودی باشد که برای رفع آن باید مشکل را برطرف کرده و راه آب را باز نمایید. در صورتی که مشکل برطرف نشد امکان دارد لوله ها پوسیده شده و نیاز به تعویض دارد.


نشتی آب بیرونی کولر گازی
در صورتی که نشت آب از قسمت بیرونی کولر گازی رخ دهد ممکن است فیلترها کثیف شده و باید آن را از دستگاه جدا کرده و به طور دقیق آن را تمیز نمایید.


نشتی آب هنگام خاموش بودن کولر گازی
اگر فیلتر کولر شما کثیف شده باشد و یا خنک کننده دستگاه شما در حال اتمام باشد این امکان وجود دارد که کولر شما در هنگام کار کردن یخ بزند و پس از خاموش کردن دستگاه یخ ها ذوب شده و آب چکه می کند. در صورتی که با تمیز کردن فیلتر این مشکل حل نشد بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید.


خاموش نشدن کولر گازی
در صورتی که کولر گازی شما خاموش نمی شود ممکن است سنسور از جای خود خارج شده باشد و باید آن را در جای مشخص خود قرار دهید. اگر سنسور در جای خود قرار داشت، ممکن است مشکل از کنترل های الکترونیکی و یا ترموستات کولر شما باشد و با توجه به حساسیت این قطعات باید تعمیر آن را به یک متخصص بسپارید.


کار نکردن فن داخلی کولر گازی
چنانچه فن داخلی کولر شما از کار افتاده باشد ممکن است چیزی در فن شما گیر کرده و باید آن را برطرف نمایید. در صورتی که با تمیزی فن و فیلتر مشکل برطرف نشد، مسیر خنک کننده و کویل اوپراتور دچار یخ زدگی شده باشد وباید صبر کنید تا یخ ها کاملا آب شده و سپس فن را چک کنید و در صورتی که مشکل همچنان پا برجا بود می تواند موتور دستگاه و یا تسمه های داخلی آن دچار مشکل شده باشد و باید به یک متخصص ارجاع داده شود.


کار نکردن فن خارجی کولر گازی
در صورتی که فن خارجی کولر شما نمی چرخد، ابتدا فیوز و جعبه برق را بررسی کرده و در صورتی که مشکلی نداشت، فن را به وسیله یک تکه چوب تکان داده تا فن شما شروع به کار کند. در صورتی که همچنان مشکل حل نشد، کولر را خاموش کرده و با یک تعمیر کار تماس بگیرید زیرا در صورت کار کردن کولر ممکن است کمپرسور کولر شما بسوزد.


کار کرد دستگاه بیرونی در هنگام خاموش شدن کولر گازی
در صورتی که شما کولر گازی خود را خاموش کرده اید ولی سیستم بیرونی همچنان در حال کار کردن است این امکان وجود دارد که رله فرمان کمپرسور دچار اتصالی شده باشد و لازم است اتصالی را برطرف کرده و در صورت عدم امکان آن را تعویض نمایید.


کار نکردن دور تند کولر گازی
اگر کولر گازی شما روی دور کند کار می کند ولی روی دور تند قادر به کار کردن نمی باشد، می تواند کلید دور تند کولر دچار مشکل شده باشد و باید تعویض شود و یا رابط بین دور تند و کلید آن دچار اتصالی شده باشد.


اتاق شما به هوای دلخواه رسیده ولی خاموش نمی شود
در صورتی که هوای اتاق از خنکای دلخواه شما فرا تر رفته است ممکن است ترموستور از جای خود خارج شده و لازم است آن را بر سر جای خود قرار دهید در غیر این صورت خراب شده و باید آن را تعویض کنید. از دیگر دلایل این مشکل، می تواند عدم تنظیم صحیح تایمر کولر شما باشد و نیاز است آن را مطابق با دفترچه راهنما تنظیم نمایید.


خاموش شدن ناگهانی کولر گازی
در صورتی که کولر گازی شما به طور ناگهانی خاموش شود ممکن است ترموستات کولر دچار مشکل شده باشد و برای رفع آن باید ترموستات را تعویض نمایید. از علت های دیگر خاموش شدن ناگهانی کولر گازی، خرابی برد می باشد. در صورتی که برد شما دچار مشکل شده باشد بهتر است تعمیر و یا تعویض آن را به یک متخصص بسپارید.


سرد نبودن باد کولر گازی
خنک نبودن باد کولر گازی می تواند دلایل متعددی داشته باشد که از جمله رایج ترین آن ها، تنظیم نبودن کولر می باشد و نیاز است آن را به وسیله ریموت کولر تنطیم نمایید.از دیگر دلایل سرد نبودن باد کولر گازی، کثیفی پنل داخل کولر می باشد و نیاز است تا آن را به صورت کامل تمیز نمایید. به طور خلاصه کولر گازی از آن دسته لوازمی است که باید مرتب سرویس شود تا از بروز مشکل جلوگیری کرده و باعث بهبود عملکرد آن شود.


مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی ایرانیان سرویس

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس انواع کولر گازی حایر در تهران

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

نصب کولر گازی هایر

جهت نصب کولر گازی ابتدا لازم است محل نصب را مشخص کند. این محل باید دارای فضای مناسب باشد.  بهتر است مراحل نصب به دست افراد حرفه ای صورت گرفته تا در آینده خطر آفرین نباشد. چنانچه جهت نصب کولر گازی خود به افراد حرفه ای نیاز دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نموده تا متخصصین ما مراحل نصب را به بهترین شکل انجام داده و ایمنی شما را تضمین کنند.

سرویس کولر گازی هایر

گاهی ممکن است شل شدن یک پیچ باعث رساندن آسیب های جدی به کولر گازی شما شوند و سرویس دستگاه از بروز این قبیل مشکلات جلوگیری کرده و باعث کاهش هزینه های شما می شوند. بنابراین بهتر است کولر گازی حداقل سالی یک مرتبه سرویس شوند تا باعث بهبود در عملکرد و افزایش عمر دستگاه شما شوند. چنانچه شما نیز جهت سرویس کولر گازی خود به دنبال یک سرویسکار قابل اعتماد هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 تعمیرکار کولر گازی هایر

کولرها نیاز دارند هر شش ماه یک بار سرویس کامل شوند تا در صورتی که تکنسین متوجه نقص و یا مشکلی در دستگاه شدسریع آن را بر طرف سازد با این روش ایراد جدی تر متوجه دستگاه نخواهد شد، تعمیر کاران مرکز سرویس ایرانیان دارای مدارک فنی از آموزش فنی و حرفه ای هستند، در صورتی که کولر گازی شما دچار مشکل شد تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن ایراد را شناسایی و بر طرف می سازند.

 

 ارور یا کدهای خطای کولر گازی هایر

ارور E7 کولر گازی حایر

علت ارور E7 کولر گازی حایر: این کد خطا هنگامی ظاهر می شود که مسئله ولتاژ وجود داشته باشد.

تعمیر و رفع کد خطای E7 کولر گازی حایر: اقداماتی را برای تهیه ولتاژ مطابق با دستورالعمل در نظر بگیرید.

 

ارور E1 کولر گازی حایر

علت ارور E1 کولر گازی حایر: سنسور دمای اتاق اسپیلیت حایر دچار خطا شده است.

تعمیر و رفع کد خطای E1 کولر گازی حایر: سنسور دمای اتاق واحد داخلی اتصال کوتاه یا مدار باز شده است، آن می تواند به واسطه سیگنال شروع مجدد کند. سنسور دمای اتاق کولر گازی حایر را تعمیر یا تعویض کنید.

 

ارور E2 کولر گازی حایر

علت ارور E2 کولر گازی حایر: سنسور مبدل حرارتی دچار خطا شده است.

تعمیر و رفع کد خطای E2 کولر گازی حایر: سنسور مبدل حرارتی اتصال کوتاه یا مدار باز شده است، آن می تواند به واسطه سیگنال شروع مجدد کند. سنسور مبدل حرارتی کولر گازی حایر را تعمیر یا تعویض کنید.

 

ارور E4 کولر گازی حایر

علت ارور E4 کولر گازی حایر: EEPROM در یونیت داخلی دچار خطا شده است.

 

ارور E9 کولر گازی حایر

علت ارور E9 کولر گازی حایر: در حفاظت از کار با شدت بالا خطا رخ داده است. واحد بیرونی دچار خطا شده است.

 

ارور E7 کولر گازی حایر

علت ارور E7 کولر گازی حایر: عدم ارتباط یونیت داخلی و بیرونی.

نکته: هشدارهای خرابی ارتباط به مدت 4 دقیقه به طور پیوسته، آن می تواند به دلیل سیگنال شروع مجدد کند.

 

ارور EC کولر گازی حایر

علت ارور EC کولر گازی حایر: نشت مبرد رخ داده است.

 

ارور F12 کولر گازی حایر

علت ارور F12 کولر گازی حایر: در واحد بیرونی EEPROM خطا رخ داده است.

 

ارور E14 کولر گازی حایر

علت ارور E14 کولر گازی حایر: موتور فن داخلی نادرست عمل کرده است.

نکته: موتور فن داخلی اشتباه سیم کشی شده است یا موتور فن داخلی غیر طبیعی عمل کرده است.

 

ارور F1 کولر گازی حایر

علت ارور F1 کولر گازی حایر: حفاظت IPM دچار خطا شده است. ماژول بیرونی غیر طبیعی عمل کرده است.

 

ارور F2 کولر گازی حایر

علت ارور F2 کولر گازی حایر: جریان بیش از حد کمپرسور اتفاق افتاده است. موتور DC بیرونی عملکرد غیر طبیعی از خود نشان داده است.

 

ارور F3 کولر گازی حایر

علت ارور F3 کولر گازی حایر: ارتباط بین IPM و PCB بیرونی دچار خطا شده است.

 

ارور F4 کولر گازی حایر

علت ارور F4 کولر گازی حایر: در حفاظت بیش از حد حرارت از سنسور دمای خروجی خطا رخ داده است.

نکته: دمای تخلیه کمپرسور در برابر حفاظت بالا است.

 

ارور F6 کولر گازی حایر

علت ارور F6 کولر گازی حایر: سنسور دمای محیط خراب شده است. سنسور دمای هوای محیط اتصال کوتاه یا مدار باز شده است.

 

ارور F7 کولر گازی حایر

علت ارور F7 کولر گازی حایر: مکش سنسور دما دچار خطا شده است.

نکته: سنسور دمای مکش / آب کردن یخ بیرونی اتصال کوتاه یا مدار باز شده است.

 

ارور F11 کولر گازی حایر

علت ارور F11 کولر گازی حایر: انحراف از نرمال برای کمپرسور.

 

ارور F19 کولر گازی حایر

علت ارور F19 کولر گازی حایر:  ولتاژ برق بیش از حد زیاد یا بیش از حد کم است.

 

ارور F21 کولر گازی حایر

علت ارور F21 کولر گازی حایر: خطای سنسور دمای یخ زدایی در یونیت بیرونی کولر گازی حایر دچار خطا شده است.

 

ارور F22 کولر گازی حایر

علت ارور F22 کولر گازی حایر: حفاظت جریان بیش از حد برق AC برای مدل بیرونی دچار خطا شده است.

 

ارور F23 کولر گازی حایر

علت ارور F23 کولر گازی حایر: حفاظت جریان بیش از حد برای کمپرسور تک فاز دچار خطا شده است.

 

ارور F25 کولر گازی حایر

علت ارور F25 کولر گازی حایر: سنسور دمای تخلیه در واحد بیرونی کولر گازی حایر خراب شده است.

 

ارور F28 کولر گازی حایر

علت ارور F28 کولر گازی حایر: حلقه ایستگاه در واحد بیرونی کولر گازی حایر خطا را شناسایی می کند.

 

ارور F66 کولر گازی حایر

علت ارور F66 کولر گازی حایر: سنسور دمای محیط دچار خطا شده است.

کدهای خطای کولر گازی حایر که با تعداد فلش لامپ هشدار دهنده کمپرسور بیان می شوند:

 

ارور E0 کولر گازی حایر

تعداد فلش لامپ هشدار دهنده کمپرسور: 10

علت ارور E0 کولر گازی حایر: سیستم تخلیه خراب شده است.

 

ارور E1 کولر گازی حایر

تعداد فلش لامپ هشدار دهنده کمپرسور: 1

علت ارور E1 کولر گازی حایر: سنسور دمای یونیت داخلی کولر گازی حایر خراب شده است.

 

ارور E2 کولر گازی حایر

تعداد فلش لامپ هشدار دهنده کمپرسور:  2

علت ارور E2 کولر گازی حایر: سنسور دمای کویل داخلی خراب شده است.

 

ارور E3 کولر گازی حایر

تعداد فلش لامپ هشدار دهنده کمپرسور: 3

علت ارور E3 کولر گازی حایر: سنسور دمای یونیت بیرونی کولر گازی حایر خراب شده است.

 

ارور E4 کولر گازی حایر

تعداد فلش لامپ هشدار دهنده کمپرسور: 4

علت ارور E4 کولر گازی حایر: سنسور دمای کویل یونیت بیرونی کولر گازی حایر خراب شده است.

 

ارور E5 کولر گازی حایر

تعداد فلش لامپ هشدار دهنده کمپرسور: 5

علت ارور E5 کولر گازی حایر: محدودیت محافظت جریان بیش از حد.

 

ارور E6 کولر گازی حایر

تعداد فلش لامپ هشدار دهنده کمپرسور: 6

علت ارور E6 کولر گازی حایر: محافظت از فشار.

 

ارور E7 کولر گازی حایر

تعداد فلش لامپ هشدار دهنده کمپرسور: 7

علت ارور E7 کولر گازی حایر: اگر در مدل های قدیمی کولر گازی حایر این خطا رخ دهد، این کد خطا به معنای مشکل ارتباطی بین کنترل از راه دور سیمی و واحد داخلی اسپیلیت حایر است.

این کد خطا در مدل های جدید به معنای حفاظت سه فاز است.

 

ارور E8 کولر گازی حایر

تعداد فلش لامپ هشدار دهنده کمپرسور: 8

علت ارور E8 کولر گازی حایر: اگر در مدل های قدیمی کولر گازی حایر این خطا رخ دهد، این کد خطا به معنای مشکل ارتباطی بین یونیت داخلی و خارجی است.

این کد خطا در مدل های جدید به معنای مشکل ارتباطی بین کنترل از راه دور سیمی و یونیت داخلی اسپیلیت حایر است.

 

ارور E9 کولر گازی حایر

تعداد فلش لامپ هشدار دهنده کمپرسور: 9

علت ارور E9 کولر گازی حایر: این کد خطا در مدل های قدیمی به معنای این است که حفاظت سه فاز دچار خطا شده است.

این کد خطا در مدل های جدید به معنای مشکل ارتباطی بین واحد داخلی و خارجی است.

 

کدهای خطا کولر گازی تجاری حایر:

1- تعداد فلش LED در برد اصلی: 1

علت ارور کولر گازی حایر: Eeprom خراب شده است. eeprom  برد اصلی در یونیت بیرونی خراب شده است.

 

2- تعداد فلش LED در برد اصلی: 2

علت ارور کولر گازی حایر:  IPM خراب شده است.

 

3- تعداد فلش LED در برد اصلی: 4

علت ارور کولر گازی حایر: خطای ارتباطی بین برد اصلی و ماژول SPDU رخ داده است. خطای ارتباطی 4 دقیقه طول می کشد.

 

4- تعداد فلش LED در برد اصلی: 5

علت ارور کولر گازی حایر: حفاظت فشار بالا کولر گازی حایر مشکل پیدا کرده است. سیستم فشار بالا بیش از 4.15 مگاپاسکال است.

 

5- تعداد فلش LED در برد اصلی: 6

علت ارور کولر گازی حایر: ماژول حفاظت ولتاژ بالا / ماژول حفاظت ولتاژ پایین دچار مشکل شده است.

 

6- تعداد فلش LED در برد اصلی: 8

علت ارور کولر گازی حایر: حفاظت از دمای تخلیه کمپرسور دچار خطا شده است. دمای تخلیه کمپرسور بیش از 110 درجه سانتیگراد است.

 

7- تعداد فلش LED در برد اصلی: 9

علت ارور کولر گازی حایر: موتور DC عملکرد غیر عادی از خود نشان می دهد. موتور DC کولر گازی حایر خراب شده است و به تعمیر نیاز دارد.

 

8- تعداد فلش LED در برد اصلی: 10

علت ارور کولر گازی حایر: سنسور لوله عملکرد غیر عادی از خود نشان می دهد. سنسور لوله کشی اتصال کوتاه یا مدار باز شده است.

 

9- تعداد فلش LED در برد اصلی: 12

علت ارور کولر گازی حایر: سنسور یونیت بیرونی کولر گازی حایر عملکرد غیر عادی از خود نشان داده است. سنسور یونیت بیرونی اتصال کوتاه یا مدار باز شده است.

 

10- تعداد فلش LED در برد اصلی: 13

علت ارور کولر گازی حایر: سنسور تخلیه کمپرسور عملکرد غیر عادی از خود نشان داده است. سنسور تخلیه کمپرسور اتصال کوتاه یا مدار باز شده است.

 

11- تعداد فلش LED در برد اصلی: 15

علت ارور کولر گازی حایر: خطای ارتباطی بین یونیت داخلی و خارجی رخ داده است. خرابی ارتباطات در 4 دقیقه طول می کشد.

 

12- تعداد فلش LED در برد اصلی: 16

علت ارور کولر گازی حایر: کمبود مبرد وجود دارد. بررسی کنید که آیا کولر گازی حایر نشتی دارد یا خیر.

 

13- تعداد فلش LED در برد اصلی: 17

علت ارور کولر گازی حایر: دریچه 4 راه معکوس خراب شده است. هشدار و توقف اگر تشخیص Td-Tci <= 15 برای 1 دقیقه ادامه پیدا کند بعد از اینکه کمپرسور 10 دقیقه در حالت گرمایش شروع به کار کند، خرابی کولر گازی حایر را تایید کنید اگر آن 3 بار در ساعت ظاهر می شود.

 

14- تعداد فلش LED در برد اصلی: 18

علت ارور کولر گازی حایر: کمپرسور متراکم و مسدود شده است. کمپرسور یونیت داخلی کولر گازی حایر عملکرد غیر طبیعی از خود نشان می دهد.

 

15- تعداد فلش LED در برد اصلی: 19

علت ارور کولر گازی حایر: مدار انتخابی ماژول EEV دچار خطا شده است.

 

16- تعداد فلش LED در برد اصلی: 25

علت ارور کولر گازی حایر: جریان فاز U کمپرسور بیش از حد است. جریان کمپرسور فازU  بسیار بالا است.

 

17- تعداد فلش LED در برد اصلی: 25

علت ارور کولر گازی حایر: جریان فاز W کمپرسور بیش از حد است. جریان کمپرسور فازW  بسیار بالا است.

 

18- تعداد فلش LED در برد اصلی: 45

علت ارور کولر گازی حایر: حفاظت فشار پایین دچار مشکل شده است.

هزینه تعمیر کولر گازی حایر

قیمت تعمیر کولر گازی تعرفه مشخصی نداشته و با توجه به نوع قطعه و میزان خرابی آن، موقعیت مکانی، دستمزد تکنسین و … تعیین می شود.

 

مرکز تعمیر کولر گازی و پکیج ایرانیان سرویس

مرکز سرویس ایرانیان دارای بیش از ۱۱ سال سابقه درخشان و مفید در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات انواع برندهای کولرگازی و پکیج های دیواری و به وسیله تکنسین های مجرب و متخصص در این زمینه موفق شده اند مشتریان زیادی را به خود جذب کنند.
چنانچه جهت نصب، سرویس و تعمیر اجاق گاز خود به دنبال افراد متخصص و قابل اعتماد هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا مهندسین ما در زمان تعیین شده به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی ایرانیان سرویس

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس انواع کولر گازی حایر در تهران

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

برگه‌ها

درخواست آنلاین تعمیرات

برندهای پکیج های دیواری که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

 تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

 تعمیر و سرویس پکیج فرولی

 تعمیر و سرویس پکیج آریستون

 تعمیر و سرویس پکیج تاچی

 تعمیر و سرویس پکیج مرکوری

 تعمیر و سرویس پکیج بوش

 تعمیر و سرویس پکیج لورچ

 تعمیر و سرویس پکیج ایمرگاس

 تعمیر و سرویس پکیج بیتا

 تعمیر و سرویس پکیج والترو

 تعمیر و سرویس پکیج لامبرت

 تعمیر و سرویس پکیج باکسی

 تعمیر و سرویس پکیج نوتا

 تعمیر و سرویس پکیج ناوین

 تعمیر و سرویس پکیج دمراد

 تعمیر و سرویس پکیج اخگر

 

برندهای کولر گازی که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی

 تعمیر و سرویس کولر گازی تراست

 تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

 تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال

 تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوپیشی

 تعمیر و سرویس کولر گازی تی سی ال

 تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا

 تعمیر و سرویس کولر گازی هایر

 تعمیر و سرویس کولر گازی مک کوی

 تعمیر و سرویس کولر گازی اکسون

 تعمیر و سرویس کولر گازی تک وود

 تعمیر و سرویس کولر گازی هایسنس

 تعمیر و سرویس کولر گازی پاناسونیک

 تعمیر و سرویس کولر گازی گری

 تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 تعمیر و سرویس کولر گازی هیتاچی

 تعمیر و سرویس کولر گازی کریر

 تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 تعمیر و سرویس کولر گازی ترنش

Call Now Buttonتماس با ما