تعمیر کولر گازی اکسون

تعمیر کولر گازی اکسون همواره از دغدغه های افراد می باشد. کولر گازی اکسون از سیستم های سرمایشی و گرمایشی محبوب و پر طرفدار در بین افراد می بوده و در زندگی آن ها نقش پر رنگی را ایفا می کند و در صورت خرابی و بروز مشکل باعث اختلال در عملکرد سرمایشی شده و آرامش افراد از بین می رود.

نمایندگی تعمیر کولر گازی اکسون در تهران

سپردن تعمیرات به دست افراد غیر حرفه ای ممکن است موجب آسیب وارد شدن به دیگر قسمت های کولر گازی و در نتیجه افزایش هزینه های تعمیر شود. بنابراین بهتر است تعمیرات به دست افراد حرفه ای سپرده تا علاوه بر بهبود در عملکرد کولر در هزینه های شما نیز صرفه جویی شود. چنانچه جهت تعمیر کولر گازی خود به افراد حرفه ای نیاز داشتید کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا متخصصین ما در نزدیک ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

side by side repairmanل2

کارشناسان متخصص

تمامی تکنسین های فعال در مرکز ایرانیان سرویس، با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید همراه آماده ارائه خدمات به نحو احسنت به مشتریان محترم می باشند.

rocket icon blue 2

خدمات فوری

ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به همشهریان محترم تهرانی در کلیه مناطق 22گانه شهر تهران به دلیل داشتن شعب و متخصصان کاربلد در این مناطق و آمادگی جهت اعزام به محل.

money icon blueد2

تعرفه های منصفانه

با توجه به بهره مندی از کارشناسان کاربلد و متخصص در زمینه تعمیرات انواع پکیج و کولر گازی، کلیه خدمات در جهت سرویس و یا تعمیر قطعات می باشد، نه تعویض آنها.

توجه داشته باشید برای دسترسی سریع و راحتر مشتریان عزیز به خیلی از صفحات ما میتوانند بر روی هر کدام از گزینهای زیر کلک کرده تا صفحه سایت برند مورد نظر خود را باز نماید.

برندهای پکیج های دیواری که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

 تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

 تعمیر و سرویس پکیج فرولی

 تعمیر و سرویس پکیج آریستون

 تعمیر و سرویس پکیج تاچی

 تعمیر و سرویس پکیج مرکوری

 تعمیر و سرویس پکیج بوش

 تعمیر و سرویس پکیج لورچ

 تعمیر و سرویس پکیج ایمرگاس

 تعمیر و سرویس پکیج بیتا

 تعمیر و سرویس پکیج والترو

 تعمیر و سرویس پکیج لامبرت

 تعمیر و سرویس پکیج باکسی

 تعمیر و سرویس پکیج نوتا

 تعمیر و سرویس پکیج ناوین

 تعمیر و سرویس پکیج دمراد

 تعمیر و سرویس پکیج اخگر

 

برندهای کولر گازی که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تراست

 

تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

 

تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال

 

تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوپیشی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تی سی ال

 

تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هایر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی مک کوی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی اکسون

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تک وود

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هایسنس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی پاناسونیک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی گری

 

تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور

 

تعمیر و سرویس کولر گازی بوتان

 

تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هیتاچی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کریر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 

تعمیر و سرویس کولر گازی ترنشک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی وست پوینت

 

تعمیر و سرویس کولر گازی مدیا

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کن وود

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کین الکتریک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی گالانز

 

تعمیر و سرویس کولر گازی بوش

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تاچی ایر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی زیمنس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی آرچلیک

 

 تعمیر و سرویس کولر گازی فوجی 

 

 تعمیر و سرویس کولر گازی ایوولی

 

 تعمیر و سرویس کولر گازی زانتی

 

 تعمیر و سرویس کولر گازی فرولی

 

معرفی قطعات کولر گازی اکسون

کولر گازی اکسون دارای اجزای بسیاری است که در زیر به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

کمپرسور
کمپرسور از مهم ترین اجزای کولر گازی می باشد. این قطعه مانند قلب کار کرده و وظیفه اکسیژن رسانی به دیگر قسمت های کولر گازی را بر عهده دارد. کمپرسور گاز را فشرده کرده و باعث کاهش دما شده و در نتیجه سبب خنک شدن هوای اطراف می شود. در صورت بروز مشکل در این قطعه می توند کولر شما خاموش شود و در صورتی که آن را روشن کرده و بلافاصله پس از آن خاموش شد و یا صدایی به گوش شما رسید این احتمال وجود درد مکپرسور شما جام کرده باشد و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.

رله استارت
کمپرسورهای کولر گازی جهت شروع به کار احتیاج به یک راه انداز و یا هان رله دارند. رله استارت باعث بهتر کار کردن کمپرسور می شود. در صورتی که این قطعه دچار خرابی شود کمپرسور همچنان کار کرده و خاموش نمی شود و نیاز است این قطعه را با نمونه مشابه خود تویض نمود.

کندانسور کولر گازی
کندانسور یک قطعه کمکی برای کمپرسور بوده و هوای گرم داخل را به بیرون هدایت می کند. این قطعه از جنس مس یا فولاد بوده و قادر به تحمل ضربات شدید و فشارهای بالا می باشد.

برد الکترونیکی
برد الکترونیکی کولر گازی حکم مغز دستگاه را داشته و کنترل قسمت های دستگاه بر عهده این قطعه می باشد. از وظایف برد الکترونیکی می توان به روشن و خاموش کردن موتور، فن بیرونی، فن داخلی، کمپرسور و … اشاره کرد.

اواپراتور
این قطعه مجموعه ای از صفحات آلومینیومی مشبک لوله های مسی است که در داخل دستگاه واقع شده و محل دفع هوای گرم و خنک سازی هوا می باشد.

گاز مبرد
گاز مبرد با گرفتن هوای گرم اطراف در قسمت اوپراتور دستگاه از حالت مایع به گاز تبدیل شده و در قسمت کندانسور با پس دادن گرما دوباره تبدیل به حالت مایع می شود.

فیوز حرارتی
فیوز حرارتی مثل فیوزهای معمولی جهت قطع جریان مدار کاربرد دارند با این فرق که فیوزهای معمولی در صورتی مدار را قطع می کنند که جریان اضافه وارد مدار شود ولی فیوزهای حرارتی در صورت تجاوز گرما از یک دمای مشخص مدار را قطع می کند.

سنسور کولر گازی
این سنسور نقش مهمی را در کولرهای گازی بر عهده دارد. برد به وسیله سنسور از مقدار دمای لوله ها و یا هوای اطراف باخبر شده و بر اساس آن فرمان صادر می کند.

خازن کولر گازی
خازن دو صفحه موازی فلزی است که در بین آن ها لایه ای از عایق و یا هوا وجود دارد. این قطعه خازن های انرژی الکتریکی را حفظ کرده و همراه با مقاومت ها، در مدارات تایمینگ کاربرد دارد.

مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی ایرانیان سرویس

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس انواع کولر گازی اکسون در تهران

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

خرابی در قطعات کولر گازی اکسون

پریدن فیوز هنگام روشن شدن کولر گازی اکسون
فن ها در حال کار کردن بوده ولی به صورت ناگهانی فیوز می پرد. در این صورت ممکن است مشکل از سیم پیچی ها و یا قفل شدن کمپرسور باشد و باید به وسیله یک تعمیر کار حرفه ای مشکل برطرف شود.


روشن و خاموش شدن خودکار کولر گازی اکسون
در برخی مواقع کولر گازی شما به صورت خودکار بدون آن که بر روی تایمی تنظیم کرده باشید، روشن و خاموش می شود. دلیل این مشکل می تواند اتصال در سیم پیچی ها باشد که برای رفع آن ابتدا باید سیم پیچی ها را بررسی کرده و سیمی که دچار اتصالی شده را بیابید و آن را تعویض نمایید.


برفک زدن روی کولر گازی اکسون
در صورت مشاهده برفک بر روی لوله های کندانسور و یا دستگاه، می تواند مشکل کثیف بودن فیلترها و یا کاهش مقدار شارژ گاز دستگاه باشد و برای رفع آن باید ابتدا فیلترها را از آلودگی ها پاک کرده و در صورتی که مشکل همچنان پا برجا بود، مشکل جدی تر بوده و باید از یک متخصص کمک بگیرید.


صدای غیر معمول کولر گازی اکسون
در صورتی که کولر شما دچار صداهای غیر معمول شد و یا لرزش داشت، می تواند مشکل از یوتیت خارجی، یونیت داخلی و یا کندانسور باشد که برای رفع این مشکل، لازم است پنل و یا کندانسور را تعمیر و یا تعویض نمایید.


روشن نشدن کولر گازی اکسون
در صورتی که کولر گازی شما روشن نمی شود یکی از مشکلات آن می تواند خرابی ترموستات و یا درست کالیبره نشدن آن باشد. برای تشخیص و رفع این مشکل بهتر است با یک متخصص مشورت کنید.


باد گرم زدن کولر گازی اکسون
اگر کولر گازی شما باد گرم می زند می تواند علت های زیادی داشته که در این قسمت به شرح مهم ترین آن ها می پردازیم.
✔ پنل داخلی نیاز به سرویس شدن دارد.
✔ فیلتر داخلی پنل کولر مسدود شده است.
✔ موتور فن و یا فن کولر گازی سوخته است.
✔ مقدار گاز کولر گازی کم شده است.
✔ کمپرسور کولر گازی خراب می باشد.
✔ ترموستات کولر گازی خراب شده است.
✔ مسیر لوله های کولر دچار شکستگی شده و یا مسدود می باشد.
✔ ریموت کولر گازی باید به طور صحیح تنظیم شود.
✔ و یا برد الکترونیکی آن خراب شده است.
✔ در مواقعی که با این مشکل مواجه شدید به شما پیشنهاد می کنیم از یک متخصص کمک بگیرید.


نشتی آب داخلی کولر گازی اکسون
در صورتی که کولر گازی شما از داخل شروع به ریزش آب کرد، می تواند مشکل مسدود شدن لوله های آب ورودی باشد که برای رفع آن باید مشکل را برطرف کرده و راه آب را باز نمایید. در صورتی که مشکل برطرف نشد امکان دارد لوله ها پوسیده شده و نیاز به تعویض دارد.


نشتی آب بیرونی کولر گازی اکسون
در صورتی که نشت آب از قسمت بیرونی کولر گازی رخ دهد ممکن است فیلترها کثیف شده و باید آن را از دستگاه جدا کرده و به طور دقیق آن را تمیز نمایید.


نشتی آب هنگام خاموش بودن کولر گازی اکسون
اگر فیلتر کولر شما کثیف شده باشد و یا خنک کننده دستگاه شما در حال اتمام باشد این امکان وجود دارد که کولر شما در هنگام کار کردن یخ بزند و پس از خاموش کردن دستگاه یخ ها ذوب شده و آب چکه می کند. در صورتی که با تمیز کردن فیلتر این مشکل حل نشد بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید.


خاموش نشدن کولر گازی اکسون
در صورتی که کولر گازی شما خاموش نمی شود ممکن است سنسور از جای خود خارج شده باشد و باید آن را در جای مشخص خود قرار دهید. اگر سنسور در جای خود قرار داشت، ممکن است مشکل از کنترل های الکترونیکی و یا ترموستات کولر شما باشد و با توجه به حساسیت این قطعات باید تعمیر آن را به یک متخصص بسپارید.


کار نکردن فن داخلی کولر گازی اکسون
چنانچه فن داخلی کولر شما از کار افتاده باشد ممکن است چیزی در فن شما گیر کرده و باید آن را برطرف نمایید. در صورتی که با تمیزی فن و فیلتر مشکل برطرف نشد، مسیر خنک کننده و کویل اوپراتور دچار یخ زدگی شده باشد وباید صبر کنید تا یخ ها کاملا آب شده و سپس فن را چک کنید و در صورتی که مشکل همچنان پا برجا بود می تواند موتور دستگاه و یا تسمه های داخلی آن دچار مشکل شده باشد و باید به یک متخصص ارجاع داده شود.


کار نکردن فن خارجی کولر گازی اکسون
در صورتی که فن خارجی کولر شما نمی چرخد، ابتدا فیوز و جعبه برق را بررسی کرده و در صورتی که مشکلی نداشت، فن را به وسیله یک تکه چوب تکان داده تا فن شما شروع به کار کند. در صورتی که همچنان مشکل حل نشد، کولر را خاموش کرده و با یک تعمیر کار تماس بگیرید زیرا در صورت کار کردن کولر ممکن است کمپرسور کولر شما بسوزد.


کار کرد دستگاه بیرونی در هنگام خاموش شدن کولر گازی اکسون
در صورتی که شما کولر گازی خود را خاموش کرده اید ولی سیستم بیرونی همچنان در حال کار کردن است این امکان وجود دارد که رله فرمان کمپرسور دچار اتصالی شده باشد و لازم است اتصالی را برطرف کرده و در صورت عدم امکان آن را تعویض نمایید.


کار نکردن دور تند کولر گازی اکسون
اگر کولر گازی شما روی دور کند کار می کند ولی روی دور تند قادر به کار کردن نمی باشد، می تواند کلید دور تند کولر دچار مشکل شده باشد و باید تعویض شود و یا رابط بین دور تند و کلید آن دچار اتصالی شده باشد.


اتاق شما به هوای دلخواه رسیده ولی خاموش نمی شود
در صورتی که هوای اتاق از خنکای دلخواه شما فرا تر رفته است ممکن است ترموستور از جای خود خارج شده و لازم است آن را بر سر جای خود قرار دهید در غیر این صورت خراب شده و باید آن را تعویض کنید. از دیگر دلایل این مشکل، می تواند عدم تنظیم صحیح تایمر کولر شما باشد و نیاز است آن را مطابق با دفترچه راهنما تنظیم نمایید.


خاموش شدن ناگهانی کولر گازی اکسون
در صورتی که کولر گازی شما به طور ناگهانی خاموش شود ممکن است ترموستات کولر دچار مشکل شده باشد و برای رفع آن باید ترموستات را تعویض نمایید. از علت های دیگر خاموش شدن ناگهانی کولر گازی، خرابی برد می باشد. در صورتی که برد شما دچار مشکل شده باشد بهتر است تعمیر و یا تعویض آن را به یک متخصص بسپارید.


سرد نبودن باد کولر گازی اکسون
خنک نبودن باد کولر گازی می تواند دلایل متعددی داشته باشد که از جمله رایج ترین آن ها، تنظیم نبودن کولر می باشد و نیاز است آن را به وسیله ریموت کولر تنطیم نمایید.از دیگر دلایل سرد نبودن باد کولر گازی، کثیفی پنل داخل کولر می باشد و نیاز است تا آن را به صورت کامل تمیز نمایید. به طور خلاصه کولر گازی از آن دسته لوازمی است که باید مرتب سرویس شود تا از بروز مشکل جلوگیری کرده و باعث بهبود عملکرد آن شود.


مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی ایرانیان سرویس

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس انواع کولر گازی اکسون در تهران

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

نصب کولر گازی اکسون

جهت نصب کولر گازی اکسون ابتدا لازم است محل نصب را مشخص کند. این محل باید دارای فضای مناسب باشد.  بهتر است مراحل نصب به دست افراد حرفه ای صورت گرفته تا در آینده خطر آفرین نباشد. چنانچه جهت نصب کولر گازی خود به افراد حرفه ای نیاز دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نموده تا متخصصین ما مراحل نصب را به بهترین شکل انجام داده و ایمنی شما را تضمین کنند.

سرویس کولر گازی اکسون

گاهی ممکن است شل شدن یک پیچ باعث رساندن آسیب های جدی به کولر گازی شما شوند و سرویس دستگاه از بروز این قبیل مشکلات جلوگیری کرده و باعث کاهش هزینه های شما می شوند. بنابراین بهتر است کولر گازی حداقل سالی یک مرتبه سرویس شوند تا باعث بهبود در عملکرد و افزایش عمر دستگاه شما شوند. چنانچه شما نیز جهت سرویس کولر گازی خود به دنبال یک سرویسکار قابل اعتماد هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 تعمیرکار کولر گازی اکسون

کولرهای اکسون نیاز دارند هر شش ماه یک بار سرویس کامل شوند تا در صورتی که تکنسین متوجه نقص و یا مشکلی در دستگاه شدسریع آن را بر طرف سازد با این روش ایراد جدی تر متوجه دستگاه نخواهد شد، تعمیر کاران مرکز سرویس ایرانیان دارای مدارک فنی از آموزش فنی و حرفه ای هستند، در صورتی که کولر گازی شما دچار مشکل شد تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن ایراد را شناسایی و بر طرف می سازند.

 

کدهای خطا یا ارور کولر گازی اکسون

ارور 00 کولر گازی آکسون

علت ارور 00 کولر گازی آکسون: کولر گازی آکسون عملکرد عادی از خود نشان می دهد.

 

ارور A1 کولر گازی آکسون

علت ارور A1 کولر گازی آکسون: خطا در داخل PCB کولر گازی آکسون رخ داده است.

 

ارور A3 کولر گازی آکسون

علت ارور A3 کولر گازی آکسون: پمپ تخلیه عملکرد غیر عادی از خود نشان می دهد.

 

ارور A5 کولر گازی آکسون

علت ارور A5 کولر گازی آکسون: ضد یخ (خنک کننده) / مبدل حرارتی گرما بیش از حد (گرمایشی) در کولر گازی آکسون دچار مشکل شده است.

 

ارور A6 کولر گازی آکسون

علت ارور A6 کولر گازی آکسون: موتور فن داخلی  و تهویه کننده هوا عملکرد غیر عادی از خود نشان می دهند.

 

ارور C4 کولر گازی آکسون

علت ارور C4 کولر گازی آکسون: ترمیستور مبدل حرارتی در اولین یونیت داخلی کولر گازی آکسون اتصال کوتاه / مدار باز شده است.

 

ارور C6 کولر گازی آکسون

علت ارور C6 کولر گازی آکسون: ترمیستور مبدل حرارتی در دومین یونیت داخلی کولر گازی آکسون اتصال کوتاه / مدار باز شده است.

 

ارور C7 کولر گازی آکسون

علت ارور C7 کولر گازی آکسون: سوئیچ محدود کننده در کولر گازی آکسون دچار مشکل شده است.

 

ارور C9 کولر گازی آکسون

علت ارور C9 کولر گازی آکسون: ترمیستور اتاق در یونیت داخلی کولر گازی آکسون اتصال کوتاه یا مدار باز شده است.

 

ارور E1 کولر گازی آکسون

علت ارور E1 کولر گازی آکسون: PCB در یونیت بیرونی کولر گازی آکسون دچار خطا شده است.

 

ارور E3 کولر گازی آکسون

علت ارور E3 کولر گازی آکسون: حفاظت فشار بالا در اسپیلیت آکسون دچار مشکل شده است.

 

ارور E4 کولر گازی آکسون

علت ارور E4 کولر گازی آکسون: حفاظت فشار پایین در اسپیلیت آکسون دچار مشکل شده است.

 

ارور E5 کولر گازی آکسون

علت ارور E5 کولر گازی آکسون: موتور کمپرسور قفل شده است/ کمپرسور بیش از حد بارگذاری شده است.

 

ارور E6 کولر گازی آکسون

علت ارور E6 کولر گازی آکسون: راه اندازی کمپرسور در کولر گازی آکسون دچار خطا شده است.

 

ارور E7 کولر گازی آکسون

علت ارور E7 کولر گازی آکسون: موتور فن DC در یونیت بیرونی کولر گازی آکسون دچار خطا شده است.

 

ارور E8 کولر گازی آکسون

علت ارور E8 کولر گازی آکسون: ورودی  ACدر کولر گازی آکسون جریان بیش از حد دارد.

 

ارور E9 کولر گازی آکسون

علت ارور E9 کولر گازی آکسون: دریچه چهار راه کولر گازی آکسون دچار خطا شده است.

 

ارور F3 کولر گازی آکسون

علت ارور F3 کولر گازی آکسون: گرما بیش از حد لوله تخلیه در کولر گازی آکسون دچار مشکل شده است.

 

ارور F6 کولر گازی آکسون

علت ارور F6 کولر گازی آکسون: گرمای بیش از حد در مبدل حرارتی کولر گازی آکسون مشکل ایجاد کرده است.

 

ارور H0 کولر گازی آکسون

علت ارور H0 کولر گازی آکسون: سیستم سنسور کمپرسور در کولر گازی آکسون دچار خطا شده است.

 

ارور H3 کولر گازی آکسون

علت ارور H3 کولر گازی آکسون: سوئیچ فشار بالا در کولر گازی آکسون دچار مشکل شده است.

 

ارور H6 کولر گازی آکسون

علت ارور H6 کولر گازی آکسون: تشخیص فیدبک کمپرسور در کولر گازی آکسون با خطا روبرو شده است.

 

ارور H7 کولر گازی آکسون

علت ارور H7 کولر گازی آکسون: موتور فن بار بیش از حد / جریان بیش از حد دارد و سنسور کولر گازی آکسون عملکرد غیر طبیعی از خود نشان می دهد.

 

ارور H8 کولر گازی آکسون

علت ارور H8 کولر گازی آکسون: سنسور جریان AC در کولر گازی آکسون دچار خطا شده است.

 

ارور E01 کولر گازی آکسون

علت ارور E01 کولر گازی آکسون: به تنظیم مجدد دستی در کولر گازی آکسون نیاز دارد.

 

ارور E02 کولر گازی آکسون

علت ارور E02 کولر گازی آکسون: کمپرسور 1 در کولر گازی آکسون درجه حرارت بالایی دارد.(بار بیش از حد)

 

ارور E03 کولر گازی آکسون

علت ارور E03 کولر گازی آکسون: کمپرسور 2 در کولر گازی آکسون درجه حرارت بالایی دارد.(بار بیش از حد)

 

ارور E04 کولر گازی آکسون

علت ارور E04 کولر گازی آکسون: کمپرسور 3 در کولر گازی آکسون درجه حرارت بالایی دارد.(بار بیش از حد)

 

ارور E05 کولر گازی آکسون

علت ارور E05 کولر گازی آکسون: کمپرسور 3 در کولر گازی آکسون درجه حرارت بالایی دارد.(بار بیش از حد)

 

ارور E06 کولر گازی آکسون

علت ارور E06 کولر گازی آکسون: کمپرسور 1 به دلیل فشار بالا دچار مشکل شده است و کنتاکت آن باز شده است.

 

ارور E07 کولر گازی آکسون

علت ارور E07 کولر گازی آکسون: کمپرسور 2 به دلیل فشار بالا دچار مشکل شده است و کنتاکت آن باز شده است.

 

ارور E08 کولر گازی آکسون

علت ارور E08 کولر گازی آکسون: کمپرسور 3 به دلیل فشار بالا دچار مشکل شده است و کنتاکت آن باز شده است.

 

ارور E09 کولر گازی آکسون

علت ارور E09 کولر گازی آکسون: کمپرسور 4 به دلیل فشار بالا دچار مشکل شده است و کنتاکت آن باز شده است.

 

ارور E10 کولر گازی آکسون

علت ارور E10 کولر گازی آکسون: کمپرسور 1 قطع شده است و مبرد کولر گازی آکسون کم شده است. یونیت بیرونی کولر گازی آکسون عملکرد غیر طبیعی از خود نشان می دهد.

 

ارور E11 کولر گازی آکسون

علت ارور E11 کولر گازی آکسون: کمپرسور 2 در کولر گازی آکسون قطع شده است و مبرد کولر گازی آکسون کم شده است. یونیت بیرونی کولر گازی آکسون عملکرد غیر طبیعی از خود نشان می دهد.

 

ارور E12 کولر گازی آکسون

علت ارور E12 کولر گازی آکسون: کمپرسور 3 در کولر گازی آکسون قطع شده است و مبرد کولر گازی آکسون کم شده است. یونیت بیرونی کولر گازی آکسون عملکرد غیر طبیعی از خود نشان می دهد.

 

ارور E13 کولر گازی آکسون

علت ارور E13 کولر گازی آکسون: کمپرسور 4 در کولر گازی آکسون قطع شده است و مبرد کولر گازی آکسون کم شده است. یونیت بیرونی کولر گازی آکسون عملکرد غیر طبیعی از خود نشان می دهد.

 

ارور E14 کولر گازی آکسون

علت ارور E14 کولر گازی آکسون: سنسور اتاق در اسپیلیت آکسون اتصال کوتاه شده است.

 

ارور E15 کولر گازی آکسون

علت ارور E15 کولر گازی آکسون: سنسور اتاق در اسپیلیت آکسون مدار باز شده است.

 

ارور E16 کولر گازی آکسون

علت ارور E16 کولر گازی آکسون: سنسور کویل داخلی 1 اتصال کوتاه شده است.

 

ارور E17 کولر گازی آکسون

علت ارور E17 کولر گازی آکسون: سنسور کویل در یونیت داخلی 2 اتصال کوتاه شده است.

 

ارور E18 کولر گازی آکسون

علت ارور E18 کولر گازی آکسون: سنسور کویل در یونیت داخلی 3 اتصال کوتاه شده است.

ارور E19 کولر گازی آکسون

علت ارور E19 کولر گازی آکسون: سنسور کویل در یونیت داخلی 4 اتصال کوتاه شده است.

 

ارور E20 کولر گازی آکسون

علت ارور E20 کولر گازی آکسون: سنسور کویل داخلی 1 مدار باز شده است.

 

ارور E21 کولر گازی آکسون

علت ارور E21 کولر گازی آکسون: سنسور کویل داخلی 2 در کولر گازی آکسون مدار باز شده است.

 

ارور E22 کولر گازی آکسون

علت ارور E22 کولر گازی آکسون: سنسور کویل داخلی 3 در کولر گازی آکسون مدار باز شده است.

 

ارور E23 کولر گازی آکسون

علت ارور E23 کولر گازی آکسون: سنسور کویل داخلی 4 در کولر گازی آکسون مدار باز شده است.

 

ارور E24 کولر گازی آکسون

علت ارور E24 کولر گازی آکسون: سنسور کویل در یونیت بیرونی 1 کولر گازی آکسون اتصال کوتاه شده است.

 

ارور E25 کولر گازی آکسون

علت ارور E25 کولر گازی آکسون: سنسور کویل در یونیت بیرونی 2 کولر گازی آکسون اتصال کوتاه شده است.

 

ارور E26 کولر گازی آکسون

علت ارور E26 کولر گازی آکسون: سنسور کویل در یونیت بیرونی 3 کولر گازی آکسون اتصال کوتاه شده است.

 

ارور E27 کولر گازی آکسون

علت ارور E27 کولر گازی آکسون: سنسور کویل در یونیت بیرونی 4 کولر گازی آکسون اتصال کوتاه شده است.

 

ارور E28 کولر گازی آکسون

علت ارور E28 کولر گازی آکسون: سنسور کویل در یونیت بیرونی 1 کولر گازی آکسون مدار باز شده است.

 

ارور E29 کولر گازی آکسون

علت ارور E29 کولر گازی آکسون: سنسور کویل در یونیت بیرونی 2 کولر گازی آکسون مدار باز شده است.

 

ارور E30 کولر گازی آکسون

علت ارور E30 کولر گازی آکسون: سنسور کویل در یونیت بیرونی 3 کولر گازی آکسون مدار باز شده است.

 

ارور E31 کولر گازی آکسون

علت ارور E31 کولر گازی آکسون: سنسور کویل در یونیت بیرونی 4 کولر گازی آکسون مدار باز شده است.

 

ارور E32 کولر گازی آکسون

علت ارور E32 کولر گازی آکسون: یخ از کمپرسور 1 در کولر گازی آکسون جدا شده است.

 

ارور E33 کولر گازی آکسون

علت ارور E33 کولر گازی آکسون: یخ از کمپرسور 2 در کولر گازی آکسون جدا شده است.

 

ارور E34 کولر گازی آکسون

علت ارور E34 کولر گازی آکسون: یخ از کمپرسور 3 در کولر گازی آکسون جدا شده است.

 

ارور E35 کولر گازی آکسون

علت ارور E35 کولر گازی آکسون: یخ از کمپرسور 4 در کولر گازی آکسون جدا شده است.

 

تشخیص خطای کولر گازی آکسون توسط کنترل کننده سیمی (MC301)

ارور E0 کولر گازی آکسون

علت ارور E0 کولر گازی آکسون: سیستم کولر گازی آکسون عملکرد نادرستی از خود نشان می دهد.

 

ارور E1 کولر گازی آکسون

علت ارور E1 کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است.(دمای تخلیه TH1 با مشکل روبرو شده است)

 

ارور E2 کولر گازی آکسون

علت ارور E2 کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است (کویل ورودی TH2 با مشکل روبرو شده است)

 

ارور E3 کولر گازی آکسون

علت ارور E3 کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است.(کویلTH3  با مشکل روبرو شده است)

 

ارور E4 کولر گازی آکسون

علت ارور E4 کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است.(کویل ورودی TH4 با مشکل روبرو شده است)

 

ارور E5 کولر گازی آکسون

علت ارور E5 کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است.(کویل وسطی TH5 با مشکل روبرو شده است)

 

ارور E6 کولر گازی آکسون

علت ارور E6 کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است.(کویل ورودی TH6 با مشکل روبرو شده است)

 

ارور E7 کولر گازی آکسون

علت ارور E7 کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است.(کویل وسطی TH7 با مشکل روبرو شده است)

 

ارور E8 کولر گازی آکسون

علت ارور E8 کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است.(دمای هوای محیط TH8 با مشکل روبرو شده است)

 

ارور E9 کولر گازی آکسون

علت ارور E9 کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است.(کویل خروجی TH9 با مشکل روبرو شده است)

 

ارور EA کولر گازی آکسون

علت ارور EA کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است.(خروجی خنک کننده TH10 با مشکل روبرو شده است)

 

ارور EB کولر گازی آکسون

علت ارور EB کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است. (مکش خنک کننده TH11 با مشکل روبرو شده است)

 

ارور EC کولر گازی آکسون

علت ارور EC کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است. (مکش TH12 با مشکل روبرو شده است)

 

ارور EF کولر گازی آکسون

علت ارور EF کولر گازی آکسون: اسپیلیت آکسون اضطراری اجرا کرده است.

 

ارور F0 کولر گازی آکسون

علت ارور F0 کولر گازی آکسون: ذخیره سازی در یونیت بیرونی کولر گازی عملکرد نادرستی دارد.

 

ارور F1 کولر گازی آکسون

علت ارور F1 کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است.(کویل ورودی در یونیت داخلی کولر گازی آکسون دچار مشکل شده است)

ارور F2 کولر گازی آکسون

علت ارور F2 کولر گازی آکسون: سنسور کولر گازی آکسون خراب شده است.( کویل وسطی در یونیت داخلی کولر گازی آکسون دچار مشکل شده است)

هزینه تعمیر کولر گازی اکسون

قیمت تعمیر کولر گازی تعرفه مشخصی نداشته و با توجه به نوع قطعه و میزان خرابی آن، موقعیت مکانی، دستمزد تکنسین و … تعیین می شود.

 

مرکز تعمیر کولر گازی و پکیج ایرانیان سرویس

مرکز سرویس ایرانیان دارای بیش از ۱۱ سال سابقه درخشان و مفید در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات انواع برندهای کولرگازی و پکیج های دیواری و به وسیله تکنسین های مجرب و متخصص در این زمینه موفق شده اند مشتریان زیادی را به خود جذب کنند.
چنانچه جهت نصب، سرویس و تعمیر اجاق گاز خود به دنبال افراد متخصص و قابل اعتماد هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید تا مهندسین ما در زمان تعیین شده به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی ایرانیان سرویس

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس انواع کولر گازی در تهران

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

برگه‌ها

درخواست آنلاین تعمیرات

برندهای پکیج های دیواری که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

 تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

 تعمیر و سرویس پکیج فرولی

 تعمیر و سرویس پکیج آریستون

 تعمیر و سرویس پکیج تاچی

 تعمیر و سرویس پکیج مرکوری

 تعمیر و سرویس پکیج بوش

 تعمیر و سرویس پکیج لورچ

 تعمیر و سرویس پکیج ایمرگاس

 تعمیر و سرویس پکیج بیتا

 تعمیر و سرویس پکیج والترو

 تعمیر و سرویس پکیج لامبرت

 تعمیر و سرویس پکیج باکسی

 تعمیر و سرویس پکیج نوتا

 تعمیر و سرویس پکیج ناوین

 تعمیر و سرویس پکیج دمراد

 تعمیر و سرویس پکیج اخگر

 

برندهای کولر گازی که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی

 تعمیر و سرویس کولر گازی تراست

 تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

 تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال

 تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوپیشی

 تعمیر و سرویس کولر گازی تی سی ال

 تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا

 تعمیر و سرویس کولر گازی هایر

 تعمیر و سرویس کولر گازی مک کوی

 تعمیر و سرویس کولر گازی اکسون

 تعمیر و سرویس کولر گازی تک وود

 تعمیر و سرویس کولر گازی هایسنس

 تعمیر و سرویس کولر گازی پاناسونیک

 تعمیر و سرویس کولر گازی گری

 تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 تعمیر و سرویس کولر گازی هیتاچی

 تعمیر و سرویس کولر گازی کریر

 تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 تعمیر و سرویس کولر گازی ترنش

Call Now Buttonتماس با ما