تعمیر پکیج نوتا

تعمیر پکیج نوتا بهتر است به دست افراد متخصص انجام شود. با توجه به این که پکیج ها نقش پر رنگی را در ساختمان ایفا می کنند، بروز مشکل همواره یکی از نگرانی های افراد به شمار می آید. پکیج های نوتا با توجه به اشغال فضای محدود جایگزین مناسبی برای موتورخانه ها هستند و دارای فروش بالایی در بازار می باشند. و همچنین پکیج ها، برای هر واحد مسکونی جداگانه بوده و بدون تولید سر و صدا کار می کنند. در صورت مشاهده مشکل و یا خرابی در این دستگاه تنها کافیست با ایرانیان سرویس تماس حاصل نمایید.

side by side repairmanل2

کارشناسان متخصص

تمامی تکنسین های فعال در مرکز ایرانیان سرویس، با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید همراه آماده ارائه خدمات به نحو احسنت به مشتریان محترم می باشند.

rocket icon blue 2

خدمات فوری

ارائه کلیه خدمات در سریع ترین زمان ممکن به همشهریان محترم تهرانی در کلیه مناطق 22گانه شهر تهران به دلیل داشتن شعب و متخصصان کاربلد در این مناطق و آمادگی جهت اعزام به محل.

money icon blueد2

تعرفه های منصفانه

با توجه به بهره مندی از کارشناسان کاربلد و متخصص در زمینه تعمیرات انواع پکیج و کولر گازی، کلیه خدمات در جهت سرویس و یا تعمیر قطعات می باشد، نه تعویض آنها.

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج نوتا در تهران

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج نوتا

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

توجه داشته باشید برای دسترسی سریع و راحتر مشتریان عزیز به خیلی از صفحات ما میتوانند بر روی هر کدام از گزینهای زیر کلک کرده تا صفحه سایت برند مورد نظر خود را باز نماید.

برندهای پکیج های دیواری که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

 تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

 تعمیر و سرویس پکیج فرولی

 تعمیر و سرویس پکیج آریستون

 تعمیر و سرویس پکیج تاچی

 تعمیر و سرویس پکیج مرکوری

 تعمیر و سرویس پکیج بوش

 تعمیر و سرویس پکیج لورچ

 تعمیر و سرویس پکیج ایمرگاس

 تعمیر و سرویس پکیج بیتا

 تعمیر و سرویس پکیج والترو

 تعمیر و سرویس پکیج لامبرت

 تعمیر و سرویس پکیج باکسی

 تعمیر و سرویس پکیج نوتا

 تعمیر و سرویس پکیج ناوین

 تعمیر و سرویس پکیج دمراد

 تعمیر و سرویس پکیج اخگر

 

برندهای کولر گازی که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تراست

 

تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

 

تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال

 

تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوپیشی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تی سی ال

 

تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هایر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی مک کوی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی اکسون

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تک وود

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هایسنس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی پاناسونیک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی گری

 

تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی ایران رادیاتور

 

تعمیر و سرویس کولر گازی بوتان

 

تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 

تعمیر و سرویس کولر گازی هیتاچی

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کریر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 

تعمیر و سرویس کولر گازی ترنشک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی وست پوینت

 

تعمیر و سرویس کولر گازی مدیا

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کن وود

 

تعمیر و سرویس کولر گازی کین الکتریک

 

تعمیر و سرویس کولر گازی گالانز

 

تعمیر و سرویس کولر گازی بوش

 

تعمیر و سرویس کولر گازی تاچی ایر

 

تعمیر و سرویس کولر گازی زیمنس

 

تعمیر و سرویس کولر گازی آرچلیک

 

 

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج نوتا در تهران

ایرانیان سرویس به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های مجاز تعمیر پکیج در شهر تهران در تمام نقاط این شهر دارای نمایندگی می باشد. این مجموعه دارای بهترین تعمیرکاران و ماهر ترین تکنسین ها در زمینه تعمیر پکیج می باشد.

 

نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج نوتا در شمال تهران

ایرانیان سرویس یکی از نمایندگی های مجاز تعمیرات پکیج نوتا در شمال تهران بوده و نهایت سعی خود را می کند تا با تعمیر صحیح و اصولی باعث کاهش هزینه های تعمیر شما شوند. این مرکز آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز در تمامی نقاط شمال تهران می باشند. در صورتی که به یک تعمیرکار حرفه ای نیاز داشتید کافیست با این مرکز تماس گرفته تا تکنسین های ما در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج نوتا در جنوب تهران

ایرانیان سرویس یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر پکیج نوتا در جنوب تهران بوده و دارای یک تیم پشتیبانی و سرویس پکیج بوده و آماده‌ی ارائه خدمات نصب و تعمیر پکیج نوتا در جنوب تهران می‌ باشد. این مرکز با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات پکیج با تکیه بر تکنسین‌های آموزش‌ دیده، حرفه ای ترین تعمیرات پکیج را در محل مورد نظر به شما ارائه می دهند. از مزایای خدمات این مرکز استفاده از قطعات یدکی اصلی پکیج و ارائه ضمانت خدمات انجام شده می‌ باشد. برای درخواست خدمات کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج نوتا در شرق تهران

مرکز تعمیرات تخصصی ایرانیان سرویس دارای یک تیم حرفه ای و با تجربه در زمینه نصب و تعمیرات انواع برندهای پکیج بوده و آماده خدمت رسانی در 24 ساعت شبانه روز می باشد. همچنین ایرانیان سرویس دارای متخصصین حرفه ای و مجرب در زمینه تعمیرات و سرویس و نصب پکیج بوده و آماده ارایٔه خدمات در هر ساعت از شبانه روز می باشند.

 

جهت خواندن مقاله تعمیر پکیج ایمرگاس کلیک کنید.

نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج نوتا در غرب تهران

در صورتی که با گذشت مدتی از خرید پکیج دیگر مانند سابق گرما نداشت، امکان دارد با سرویس کردن مشکل رفع شود. سرویس پکیج نوتا بهتر است به طور میانگین سالی یک بار انجام شود تا پکیج شما کارآیی مناسب را داشته و خراب نشود و کیفیت آن افت پیدا نکرده باشد. در صورتی که به سرویس و تعمیر پکیج خود نیاز داشتید تعمیرکاران ایرانیان سرویس آماده ارایٔه خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشند و تنها کافیست با این مرکز تماس حاصل نمایید.


تعمیرگاه تخصصی تعمیر پکیج نوتا در تهران

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج نوتا

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

مشکلات متداول پکیج نوتا

عدم وجود گرما و آب گرم در پکیج نوتا را بررسی کنید؟

نبود آب گرم و گرما در پکیج نوتا می تواند به دلیل خرابی ترموستات پکیج، کم شدن سطح آب در مخزن و یا خرابی هواکش پکیج باشد و برای حل این مشکل باید هر یک به صورت جداگانه مورد بررسی قرار داده و مشکل را برطرف کنید.


دلیل چکه کردن و نشتی آب در پکیج نوتا را مورد بررسی قرار دهید؟

گاهی شل شدن و یا پوسیدگی اتصالات می تواند باعث ایجاد این مشکل شد و برای جلوگیری از این مشکل باید اتصالات را هر از چند وقت چک نمایید تا از بروز این مشکل جلوگیری نمایید.


دلیل صدای سوت ناهنجار پکیج نوتا چیست؟

یکی از دلایل این مشکل می تواند وجود آهک درون مبدل باشد و باید رسوب گیری شود و چنانچه دیر اقدام به رسوب گیری نمایید می تواند به دیگر بخش های پکیج آسیب برساند.


دلیل یخ زدن لوله های پکیج نوتا چیست؟

در صورتی که پکیج نتواند به صورت صحیح محیط را گرم کند ابتدا یک مرتبه پکیج را ریست کنید و اگر با ریست مشکل برطرف نشد، لوله های پکیج یخ زده و باید از ضد یخ استفاده کنید.


دلیل خارج شدن شعله از پیلوت چیست؟

در صورتی که ترموکوبل شکسته شده باشد می تواند باعث خروج نور و شعله از پیلوت شود و با تعویض این قطعه می توانید مشکل را برطرف نمایید.


علت افت فشار پکیج نوتا چیست؟

دلایل زیادی می تواند باعث افت فشار پکیج شود که از مهم ترین آن خرابی شیر تخلیه فشار و یا نشتی در داخل پکیج باشد و برای رفع آن باید این دو قسمت مورد بررسی قرار گیرد.


چرا رادیاتور پکیج نوتا گرم نمی شود؟

از اصلی ترین و مهم ترین دلایل این مشکل وجود هوا در داخل رادیاتور می باشد و برای رفع آن باید رادیاتور هواگیری شود. بهتر است هواگیری رادیاتورها به دست متخصص انجام شده تا نیازی به صرف هزینه مجدد برای هواگیری نباشد.


دلیل روشن نشدن پکیج نوتا چیست؟

در صورت روشن نشدن پکیج ابتدا فشار آب ساختمان را بررسی کنید و در صورتی که فشار آب پایین نبود، دلایل زیادی می تواند باعث بروز این مشکل شود که از جمله این مشکلات هوا داشتن پکیج، رسوب گیری پکیج و یا خرابی برد باشد که باید هر کدام را به شکل جداگانه بررسی کرده و مشکل را برطرف نمایید.


چرا آب گرم مصرفی گرمای لازم را ندارد؟

از اصلی ترین دلایل این مشکل می تواند پایین بودن ارتفاع شعله و یا رسوب گیری مبدل ها باشد و برای رفع آن باید ابتدا ارتفاع شعله را بررسی کنید اگر ارتفاع شعله پایین بود می تواند به دلیل کم بودن فشار گاز پکیج باشد. در صورتی که ارتفاع شعله ها نرمال بود احتمالا مبدل ها رسوب گرفته و نیاز به رسوب گیری دارد.

 

نصب پکیج نوتا

جهت نصب پکیج نوتا ابتدا بایستی محل نصب را تعیین نمایید. این محل بایستی دارای فضای مناسب باشد. پس از تعیین محل نصب باید در محل مورد نظر شابلن گذاشته و محل پیچ و مهره را علامت گذاری کرده و پس از آن به توسط دریل آن را سوراخ نمایید. اصلی ترین و آخرین مرحله، نصب دودکش می باشد و بایستی در نصب آن نکات ایمنی را رعایت کرده تا باعث پیشگیری از نشتی شوید. چنانچه جهت نصب پکیج خود به افراد حرفه ای نیاز دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نموده تا متخصصین ایرانیان سرویس مراحل نصب را به نحو احسن انجام داده و ایمنی شما را تضمین کنند.

 

سرویس پکیج نوتا

بهتر است پیش از شروع فصل سرما نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید تا سبب بهبود عملکرد و طولانی شدن عمر آن شود. سرویس پکیج نوتا بهتر است به وسیله افراد ماهر انجام شده تا باعث کاهش هزینه های تعمیر شما شود. همچنین به دلیل مصرف مکرر از پکیج ها بایستی مرتب سرویس شده تا در عملکرد آن اختلال ایجاد نگردد. اگر به دنبال یک سرویس کار متخصص و با تجربه برای سرویس پکیج خود هستید می توانید با مرکز ایرانیان سرویس تماس بگیرید.

 

تعمیرکار پکیج نوتا

تعمیرات پکیج نوتا همواره یکی از نگرانی های مصرف کنندگان می باشد و همچنین این پکیج ها با توجه به عملکرد آن دارای حساسیت خاصی بوده و توصیه می گردد توسط افراد ماهر و با تجربه صورت گرفته تا در آینده دچار دردسر نشوید. سپردن تعمیرات پکیج خود به دست افراد ناشی کار صحیحی نبوده و امکان دارد سبب آسیب رساندن به قطعات دیگر دستگاه شود. در صورتی که برای تعمیر پکیج خود به افراد ماهر نیاز داشتید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نموده تا تکنسین های ما به کمک شما بشتابند.

 

هزینه تعمیر پکیج نوتا

قیمت تعمیر پکیج نوتا متفاوت بوده و عواملی همچون برند پکیج دیواری، قطعه خراب شده و میزان خرابی، موقعیت مکانی، دستمزد تکنسین و … بر روی قیمت تعمیر پکیج نوتا تاثیر گذار می باشد. مرکز ایرانیان سرویس با در نظر گرفتن شریط اقتصادی جامعه، اولویت کار خود را بر روی تعمیر قطعات قرار داده و در صورت عدم تعمیر آن را تعویض می نمایند. جهت اطلاع از هزینه های تعمیر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

 

چرا از خدمات ایرانیان سرویس استفاده کنیم؟

ایرانیان سرویس دارای نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه تعمیرات انواع برندهای پکیج بوده و باعث بهبود عملکرد پکیج شما خواهد شد.

این مرکز آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز در ۲۴ ساعت شبانه روز و تمامی نقاط تهران می باشند.

از مزیت های تکنسین های ایرانیان سرویس می توان به خوش قولی، مسیٔولیت پذیری و وقت شناسی اشاره کرد.

ایرانیان سرویس با تعمیرات اصولی پکیج شما باعث کاهش هزینه ها می شوند.

این مرکز دارای متخصصین با تجربه بوده و کار خود را تضمین می کنند.


ارورهای پکیج نوتا

ارورE01 مربوط به منبع گاز است که  نیاز به ریست  دارد

ارور E02  قطعی ترموستات اطمینان بهتر است ترموستات را کنترل نمایید .

ارور E03قطعی ترموستات دودکش یا هواکش یا سوئیچ فشار دودکش

ارور E05 خطای سنسور NTC

ارور E06 خطای سنسور ان تیسی  در حالت آبگرم مصرفی

ارور E10کم بودن  فشار آب

ارورE25 دمای پکیج بیشتر از حد مجاز می باشد همچنین محدود شدن پمپ  دستگاه

مرکز ایرانیان سرویس

مرکز ایرانیان سرویس با استفاده از متخصصین ماهر و با تجربه و همچنین سال ها سابقه درخشان در زمینه نصب، سرویس و تعمیر پکیج توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چنانچه شما نیز جهت نصب، سرویس و تعمیر پکیج خود نیاز به تکنسین داشتید از طریق شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و به لیست مشتریان ما بپیوندید.

مرکز تخصصی تعمیر پکیج نوتا در تهران

ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج نوتا

 

جهت درخواست نیرو و اعزام فوری با ما تماس بگیرید

Summary
User Rating
3.5 based on 3 votes
Service Type
تعمیر پکیج
Description
تعمیر پکیج نوتا

درخواست آنلاین تعمیرات

برندهای پکیج های دیواری که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

 تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

 تعمیر و سرویس پکیج فرولی

 تعمیر و سرویس پکیج آریستون

 تعمیر و سرویس پکیج تاچی

 تعمیر و سرویس پکیج مرکوری

 تعمیر و سرویس پکیج بوش

 تعمیر و سرویس پکیج لورچ

 تعمیر و سرویس پکیج ایمرگاس

 تعمیر و سرویس پکیج بیتا

 تعمیر و سرویس پکیج والترو

 تعمیر و سرویس پکیج لامبرت

 تعمیر و سرویس پکیج باکسی

 تعمیر و سرویس پکیج نوتا

 تعمیر و سرویس پکیج ناوین

 تعمیر و سرویس پکیج دمراد

 تعمیر و سرویس پکیج اخگر

 

برندهای کولر گازی که ایرانیان سرویس خدمات آن را ارائه می دهد:

 تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی

 تعمیر و سرویس کولر گازی تراست

 تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ

 تعمیر و سرویس کولر گازی جنرال

 تعمیر و سرویس کولر گازی میتسوپیشی

 تعمیر و سرویس کولر گازی تی سی ال

 تعمیر و سرویس کولر گازی توشیبا

 تعمیر و سرویس کولر گازی هایر

 تعمیر و سرویس کولر گازی مک کوی

 تعمیر و سرویس کولر گازی اکسون

 تعمیر و سرویس کولر گازی تک وود

 تعمیر و سرویس کولر گازی هایسنس

 تعمیر و سرویس کولر گازی پاناسونیک

 تعمیر و سرویس کولر گازی گری

 تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 تعمیر و سرویس کولر گازی هیتاچی

 تعمیر و سرویس کولر گازی کریر

 تعمیر و سرویس کولر گازی لارس

 تعمیر و سرویس کولر گازی وستل

 تعمیر و سرویس کولر گازی لینکس

 تعمیر و سرویس کولر گازی جی ام

 تعمیر و سرویس کولر گازی ترنش

Call Now Buttonتماس با ما